Jaki samochód hatchback do 25-30 tys. ?

Jaki samochód hatchback do 25-30 tys. ?

27 Gru 2014, 15:11

Witam planuję zakup samochodu. Chcę aby to było najmłodsze możliwie auto, celuję w 2010 rok. Chciałbym aby to był hatchback z segmentu C. Rocznie robię około 15-20 tys km. Wolałbym diesla, ale dobra benzyna też może być. Wóz musi być oszczędny i bezawaryjny. Samochód głównie na dojazdy do pracy 80 trasa 20 procent miasto. Maksymalnie mogę przeznaczyć na wóz 30 tys. , 30 to raczej już ostateczność. Marka raczej nie ma aż tak znaczenia. Co proponujecie, myślałem nad czymś pokroju Renault Megane ?
rikikiki123
Obserwowany

Auto: z
Silnik: z

Re: Jaki samochód hatchback do 25-30 tys. ?

28 Gru 2014, 02:21

Moze jakas Kia? Ceed lub pro_ceed. Albo Astra III ale tu juz moze byc problem z rocznikiem 2010, z reszta rocznikiem sie nie jezdzi. Nie rozumiem po co wszyscy sie tak napalaja na roczniki, auto i tak sie zestarzeje i straci na wartosci wiec chyba lepiej kupic juz nieco tansze bostarsze i przy pozniejszej odsprzedazy mniej stracic ;d
TheS
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 07 05 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda Accord VI / Mazda 5
Silnik: 1.8 136KM /1,8 115KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Crafter 4MOTION z napędem firmy Achleitner Volkswagen Crafter 4MOTION z napędem firmy Achleitner
    Volkswagen Samochody Użytkowe wyposażył w tym roku swój największy model "Crafter 4MOTION" w napęd na wszystkie koła. Duża masa Craftera z ładunkiem wymagała zastosowania specjalnej konstrukcji napędu. Skorzystano ...
    Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy
    Nie trzeba być fanem przygód agenta 007, by pamiętać, jak w jednym z filmów brawurowo pędził on na trasie nicejskiej swoim samochodem. James Bond wsławił się wieloma rzeczami – począwszy od niewątpliwego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009