Jaki szampon wybrać?

Jaki szampon wybrać?

18 Wrz 2018, 13:01

Witam!
Mam takie pytanie? Jakich szamponów używacie do mycia swoich samochodów? W internecie można znaleźć wiele i ciężki jest wybór, może wy używacie i możecie polecić jakiś wybrany przez was?

Zastanawia mnie też szampon z woskiem czy bez wosku?

Wynalazłem parę i jak wy je oceniacie?
*K2 express plus
*Atas plak autobella z woskiem i bez wosku
*AC cosmetics auto szampon z woskiem i bez wosku
adik1160
Obserwowany

Re: Jaki szampon wybrać?

02 Paź 2018, 17:05

Na początek polecałbym szampon osobno plus dobrać do tego dobry wosk i zobaczysz różnicę., np: AC cosmetics bez wosku. Jaki budżet posiadasz na ten cel?
AutoIndustry
Nowicjusz

31 Paź 2018, 15:33

Najpierw dobre mycie wstępne, do tego doskonały jest Top Cleaner (C84-G) firmy PREMO, a później odpowiednie środki do poszczególnych elementów pojazdu Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Kao, 31 Paź 2018, 18:15, edytowano w sumie 1 raz
Powód: regulamin IV.4.e
combi1
Nowicjusz

31 Paź 2018, 19:07

Chciałbym się zapytać jaką pianę aktywną polecacie do mycia ?
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Pb/LPG i Diesel

02 Lis 2018, 17:29

gruber99 napisał(a):Chciałbym się zapytać jaką pianę aktywną polecacie do mycia ?
Stosowałem różne piany, a ostatnio miałem produkt Tenzi Foam White i całkiem fajnie się nakładała pianownicą na samochód. Stosowałem też jakiś czas temu ValetPRO Advanced Neutral Snow Foam ale moim zdaniem jest za droga. Tanich w okolicy 20zł za litr nie polecam jakoś mi się nie sprawdzały ;/ Pianownice mam Karchera ale to chyba nie ma większego znaczenia bo najważniejsze to dobre proporcje i ustawienie odpowiednio dyszy żeby leciała ładna piana :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po co kierowcy w zimie okulary przeciwsłoneczne? Po co kierowcy w zimie okulary przeciwsłoneczne?
    Zimą słońce to nieczęsty widok, ale kiedy się już pojawi, może stanowić zagrożenie w ruchu drogowym. Niski kąt padania promieni słonecznych sprzyja oślepieniu kierowcy. Nie pomaga również śnieg, od którego odbija ...
    Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy
    Słownik terminów motoryzacyjnych (motosłownik) dostępny na naszym forum zawiera starannie wyselekcjonowane hasła z zakresu naprawy samochodów, budowy i eksploatacji, a także z zasad ruchu drogowego oraz innych ...

•