Organizer, torba na kosmetyki

11 Sty 2021, 15:30

Potrzebuję czegoś do przechowywania płynów eksploatacyjnych ( wiem ich miejsce jest w garażu na półce) gaśnicy, lejków, plak itd. Do tej pory kartonowe pudełko pełni tą funkcję, ale ostrzejszy zakręt i zmienia trochę miejsce położenia. Przydało by się coś porządnego, ja znalazłem coś takiego [link do oferty na Allegro Lokalnie wygasł]. To się nadaje czy może coś innego?
Bialas55
Początkujący
 
Posty: 89
Zdjęcia: 9

11 Sty 2021, 16:12

Przecież tego nie powinno się wozić w samochodzie chyba że już tak z niego cieknie że po każdym zatrzymaniu musisz uzupełniać te wszystkie płyny :)

To do czego podałeś link to jest kufer wielkości małej walizki :mrgreen: który zajmie sporo miejsca w bagażniku. Do tego jest plastikowy więc w środku jak włożysz taki plak lub coś plastikowego to będzie hałasowało. Plus taki że jak się coś wyleje to pewnie łatwo będzie sprzątnąć.

Jeżeli chodzi o torby do bagażnika to proponuję np. coś takiego w formie organizera: [link do oferty na Allegro wygasł]

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

11 Sty 2021, 18:55

Rokiko napisał(a):Jeżeli chodzi o torby do bagażnika to proponuję np. coś takiego w formie organizera:

Ale świetne, zamawiam... Właśnie szukałem czegoś takiego.
malmon3
Aktywny
 
Posty: 302
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Publica 1961 rok
    Po sukcesie modelu SA Toyota pracowała nad nowym małym autkiem miejskim na rodzimy rynek. W 1961 roku w sprzedaży pojawiła się Toyota Publica. Oferowana z nadwoziami sedan, kombi, cabrio, a nawet pick-up, szybko okazała się ...