Jaki zestaw narzędzi wybrać do samochodu i domu?

Re: Jaki zestaw narzędzi wybrać do samochodu i domu?

29 Cze 2017, 00:48

Osobiście nie posiadam za dużo narzedzi, bo te uniwersalne co mam całkowicie wystarczają do moich potrzeb i kupiłem je kiedyś od producenta Unior. Najważniejszą cechą tych narzędzi jest duża wytrzymałość i ogólna trwałość, a przy naprawach się świetnie sprawdzają. na stronie producenta znajdziesz dokładne opisy, parametry i ceny. spokojnie polecam!
michalO06
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 09 2009
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: audi

19 Lis 2017, 19:58

Witam. Kup mężowi jakiś porządny komplet Uniora. Narzędzia są naprawdę dobre i uniwersalne. Jakiś proste roboty domowe spokojnie wystarczą i do naprawy auta się przydadzą.
Dorian7
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 11 2006
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Vv
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

27 Gru 2017, 13:30

Popatrz sobie na narzedzia uniora. sa według mnie grzechu warte! Trwałe i niezawodne. moje juz nie jedno przeszły i nadal są w idealnym stanie, a nie jedno już naprawiły.
Kawik
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 11 2010
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: audi
Silnik: 1.9TDI
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007

28 Sty 2018, 17:56

Witam a ja polecam narzędzi firmy Hazet,Vigor,Ks tools
np. taki zestaw :
https://dmdpolska.pl/produkt/przykladowy-produkt-12/
https://dmdpolska.pl/produkt/przykladowy-produkt-8/

sprawdzone polecam
maxiu3c
Obserwowany

Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: seat leon fr
Silnik: 2.0 TDI 170 Km
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

31 Sty 2018, 00:46

Ja akurat jestem miłośnikiem starych motocykli, bo jazda na takim motorze to pewien styl życia i poczucie wolności. z czasem nauczyłem się przy motorach grzebać i też posiadam w garażu klucze i grzechotkę Uniora, który przywiózł mi znajomy z niemiec. podoba mi się w tych narzędziach uniwersalność, bo czasami mój ojciec pożycza je do grzebania przy swoim aucie. myślę, że można zaryzykować, że w pewnym stopniu duża uniwersalnośc to jedna z cech tej firmy. w każdym razie nie mam powodów do narzekania. są ok!
WłodekKos
Obserwowany

Auto: Audi

14 Lut 2018, 18:44

odnosząc się do ostatniego postu, to się zastanawiam czy czasami grzebanie przy motorze nie sprawia więcej frajdy niż jazda:). ja kiedyś od kolesia (za 100 złotych ), którego poznałem w pubie odkupiłem worek choppera w częściach,a potem cudowna dłubanina. zanim odpaliłem go, to sporo czasu zeszło, ale warto było. co do Uniora, to jest taki plus, że można go bez większych problemów dostać w Polsce i nie trzeba go już szukać w innych krajach. pozdrawiam.
kierowiec79
Obserwowany

Auto: opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to F Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
    Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...
    Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...

• Re: Jaki zestaw narzędzi wybrać do samochodu i domu?

14 Lut 2018, 20:49

Ja akurat mam zestaw nasadowych kluczy za podajże 120 zł, chiński, ale przyznam wam się, że jestem zaskoczony miło robiłem na nich samochód po stłuczce i śruby się urywały i to na małej grzechotce rwały się, a nasadki i grzechotki całe, a nie wspomnę o grzebaniu takim ogólnym przy autach, traktorze, wiec te chińskie do drobnych prac się dobre, ale jak się i dba o nie, nie dokręca grzechotkami i nie odkręca nimi zapieczonych iście śrub i nie nakłada rury 3m to te klucze są na prawdę wytrzymałe, ale to też pewnie zależy na jaką ich partie trafi się.
    gruber99
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
    Auto: Suzuki Baleno, Vw Passat B4

• Rodzinny autobus - camper
      Tuning Show
      1/4 mili Bemowo
      Nissan 200SX s13, drift, 11