Jakie autko?

Które z tych aut polecacie?

Opel Astra II
4
40%
Opel Vectra B
5
50%
Renault Megane
1
10%
Razem głosów : 10

jakie autko?

17 Sty 2008, 21:51

Witam
Na zakup autka mam jakieś 18 000zł. Ma być diesel i w kombi. Mnie wpadły w oko: Opel Astra, Opel Vectra i Renault Megane. Co Wy polecacie?
mandragora26
Nowicjusz

Miejscowość: skarland

Re: jakie autko?

17 Sty 2008, 23:12

To zależy czy wolisz jeździć starym, ale jarym, czy nowszym, ale bez takiej renomy.

Za 18 tys. można pokusić się już o Passata. W okolicach tej ceny kupisz też Volvo S40.

Ja do "Francuzów" mam uraz, wolę jednak niemieckie samochody, albo dobrą Toyotę (ale na taką masz za mało kasy :P). Astra to nie jest zły wybór. 1.7 w dieslu to ok. 85 KM. Dużo to to nie jest, ale daje sobie radę silnik z samochodem.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: jakie autko?

18 Sty 2008, 16:46

Astra jest bardzo dobrym wyborem,ładnie wyglada kombi chyba ładniej niz vectra.Moze takze byc volvo s40/V40 w dieslu 1.9
passek b5
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...
    Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta
    "Kierowcy, bądźcie dla nas dobrzy szczególnie na wiosnę" to byśmy usłyszeli gdyby samochody umiały mówić, z takim apelem zwróciłyby się do swoich właścicieli. I poprosiłyby ich o porządną kąpiel. Zimą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI