Jakie autko kupić?

Jakie autko kupić?

18 Paź 2006, 17:27

Witam. mam pytanko odnośnie kupna auta. Otóż posiadam niezbyt dużą kwotę pieniędzy 7000zł i nie wiem jakie auto kupić? Myślałem jak narazie o fordzie mondeo i hyundai'u lantrze oba auta mniej więcej z roków 1994-1996. Jak sądzicie, które będzie lepsze biorąc pod uwagę awaryjność i koszty eksploatacji?
kinek
Nowicjusz

Re: Jakie autko kupić?

18 Paź 2006, 19:52

przy tych rocznikach nie ma znaczenia specjalnie ogolna awaryjnosc. Po tylu latach wieksze znaczenie ma to jak poprzedni wlasciciel dbal o auto niz jego jakies choroby fabryczne. Co z tego ze np. Ford moze miec lepsza opinie, jak ten Hyunday lantra ktorego chceszkupic moze byc w duuuzo lepszej kondycji. Generalnie przy tak wiekowych autkach najwazniejszy to stan techniczny.
Pozdrawiam
stanik
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Vision EfficientDynamics 2009 BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light