Jakie auto??? astra passat czy mondeo

jakie auto??? astra passat czy mondeo

15 Lip 2011, 17:48

Mam dylemat jakie auto kupić, astrę kombi, passata kombi czy mondeo? interesuje mnie rocznik 1995-1998 cena 3000-6000, na gaz. Proszę doświadczone osoby o opinie o tych modelach i rocznikach, kosztach eksploatacji, cenach części? Która marka, model są korzystniejsze. Autko ma służyć rodzinie, kobieta kierowcą. Może ktoś ma na sprzedaż któryś z modeli, woj. opolskie. Nie interesuje mnie pośrednicy, ani komisy
kurka
Obserwowany

Re: jakie auto??? astra passat czy mondeo

15 Lip 2011, 21:26

Ja bym brał Passata,będzie najtrwalszy z całej reszty.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp? Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp?
    Przednie lampy w samochodach i tylne mają wybite na kloszach lub obudowie reflektorów znormalizowane kombinacje liter i cyfr. Są to ważne informacje które mówią nam o przeznaczeniu produktu oraz jego ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light