Jakie auto do 6-7 tys?

Jakie auto do 6-7 tys?

09 Paź 2018, 15:36

Witam, moja dziewczyna jakiś czas temu wpadła na pomysł, że chce kupić sobie swój własny samochód a ja mam jej w tym pomóc. Niestety motoryzacja to nie moj konik. Będzie to drugie auto w "rodzinie" więc rozglądamy się za czymś miejskim na 20/30 kilometrów dziennie jazdy po mieście. Na samochód ma około 7 tysięcy jednak pewnie samo ubezpieczenie wyjdzie koło 2. Na razie na celowniku jest Punto II lub Corsa C. Priorytetem jest niskie spalanie i względnie niskie koszty napraw. Co innego w tej cenie jest warte polecenia i na co zwrocic uwagę przy zakupie? W razie potrzeby mogę dołożyć do kwoty 1-2 tyś.
oskk112
Nowicjusz

Re: Jakie auto do 6-7 tys?

09 Paź 2018, 16:25

Nie ma co się upierać przy jednym modelu tylko trzeba szukać tego co będzie w najlepszym stanie.
Skąd jesteś to czegoś poszukamy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

09 Paź 2018, 16:38

Aktualnie mieszkamy w Poznaniu, ale oboje pochodzimy z Torunia gdzie jestesmy srednio 2 razy w miesiącu. Okolice tych dwóch miast wchodzą w grę.
oskk112
Nowicjusz

09 Paź 2018, 17:51

[link wygasł]
[link wygasł] - handlarz ale ładnie się prezentuje.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi
    Audi osiągnęło kolejny etap na drodze do produkcji samochodów wolnej od wytwarzania nieczystości. W fabryce w Ingolstadt ruszyło właśnie nowe centrum zaopatrzenia zakładu w wodę przemysłową. Wykorzystując istniejącą ...
    BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...

•