Jakie polecacie auto do 30 - 35 tys zl

Re: Jakie polecacie auto do 30 - 35 tys zl

02 Wrz 2019, 16:39

No niestety ... ale to w sumie inny temat.
W Polsce możesz patrzeć, ale tylko jeśli sprzedawca okaże się wiarygodny i będzie miał dobrą renomę, bo za dużo tych powypadkowych sprzedawanych jako bezwypadkowe i z przekręconymi licznikami.
Auta po VINie możesz sprawdzać na tym forum:
https://bez-wypadkowe.net/forumdisplay. ... ia-krajowe
A tak to oczywiście najlepiej byłoby coś znaleźć za granicą, np. Niemcy są blisko.
Może też spróbuj wpisać w Otomoto kraj pochodzenia - Dania, bezwypadkowość, przebieg, liczbę właścicieli aut z Danii, itp. można łatwo sprawdzić w duńskich rejestrach, tutaj masz poradnik:
www.samochodyzdanii.pl
ewentualnie napisz do mnie PW to Tobie prześwietlę.

2.0 HDi - TDCi ... przy 200000km-250000km może być konieczna wymiana DPFu, zależy kto jak jeździł, no, ale to raz wymienisz i masz spokój a zwróci się dzięki temu, że przez rok będziesz mniej wydawał na paliwo.
Dlatego dla Ciebie najlepiej byłoby upolować C5 albo Mondeo, które to nie mają zawrotnych cen z jakimś dobrym przebiegiem np. 140000km, wtedy może nie być początkowych wydatków. Z drugiej strony - jak ktoś ma dobre auto to raczej je ceni.
tomekdk
Stały forumowicz
 
Posty: 1693
Rejestracja: 20 Maj 2016, 17:16
Miejscowość: Dania
Auto: Civic VIII, C4 II, C5 III

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Crown 1955 rok Toyota Crown 1955 rok
    Średniej wielkości Crown to pierwszy samochód Toyoty sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. Początkowo był oferowany pod marką Toyopet, jednak tamtejszym klientom oznaczenie nie przypadło do gustu i szybko zostało zmienione ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

  •