Przestronny hatchback do około 6tys.

Przestronny hatchback do około 6tys.

02 Wrz 2019, 10:38

Witam szukam samochodu dla swojej dziewczyny do 6tys. Głównie chodzi o to, żeby był w miarę mały, ale jednocześnie miał dużo miejsca w środku (bo codziennie będzie miał robione około 100km) a jednocześnie dla kobiety, to warto, żeby nie był za duży. Głównie proszę o podawanie modeli, nie ogłoszeń, ponieważ sprowadzam auta zza granicy.
Dla porównania jeździłem Golfem 3 i było w nim z miejscem tak na styk, aktualnie jeżdze Seatem Cordoba 2 i tam z przodu i z tyłu jest bardzo ciasno (chyba, że kierowca lub pasażer da fotel na maxa do tyłu, ale wtedy nikt nie usiądzie z tyłu) ale za to ma duży bagażnik, który mi się przydaję dlatego szukam dla niej innego auta.
Bagażnik dla niej obojętny.
Bardzo nam się spodobała Audi A3 8L. Jechałem taką 3drzwiową a polujemy na 5drzwiową. Czy jest różnica w ilości miejsca w środku między 3 a 5 drzwi? Jak ona wypada w porównaniu z golfem 3 a seatem?
alsek
Nowicjusz
 
Posty: 26
Rejestracja: 29 Mar 2017, 19:30
Auto: seat

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Szerokie i potężne: stylistyka zewnętrzna - Audi RS 6 Avant Szerokie i potężne: stylistyka zewnętrzna - Audi RS 6 Avant
    Styl całego nadwozia przyciąga spojrzenia nawet wtedy, gdy Audi RS 6 Avant się nie porusza. Stylistyka auta w porównaniu z bazową wersją A6 Avant jest wyraźnie inna. Wszystkie elementy zewnętrzne - z wyjątkiem przednich ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

  •