Jestem współwłaścicielem właściciel nie żyje co muszę zrobić ?

Re: Jestem współwłaścicielem właściciel nie żyje co muszę zrobić ?

21 Sie 2019, 21:19

4 tyś zł kary za przerwę w ubezpieczeniu
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Jestem współwłaścicielem właściciel nie żyje co muszę zrobić ?

21 Sie 2019, 22:07

Sprzedaż auta,jeżeli nie ma ze strony kupującego dalszego biegu,nie powoduje z automatu w CEPiK zmiany "właściciela" Ty w WK po sprzedaży zgłaszasz tylko zbycie pojazdu.W systemie to auto będzie przy twoim nazwisku dalej widniało aż do chwili w której nowy nabywca nie dokona "przerejestrowania" Jeżeli ten "ktoś" tego nie uczyni pojazd dalej będzie przyporządkowany twoim danym z adnotacją "zgłoszenie sprzedaży" Wyrejestrować pojazd w/g obowiązujących na tę chwilę przepisów można tylko w ściśle określonych przypadkach tj:
- przekazania pojazdu (lub niekompletnego pojazdu) do przedsiębiorstwa prowadzącego stację demontażu lub przedsiębiorstwa prowadzącego punkt zbierania pojazdów
- kradzieży pojazdu
- wywozu pojazdu z kraju, jeżeli pojazd został zarejestrowany za granicą lub zbyty za granicę
- zniszczenia (kasacji) pojazdu za granicą
- udokumentowanej trwałej i zupełnej utraty posiadania pojazdu bez zmiany w zakresie prawa własności
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czwarta generacja ikony RS: nowe Audi RS 6 Avant Czwarta generacja ikony RS: nowe Audi RS 6 Avant
    25 lat linii RS, 25 lat wysokowydajnych Audi kombi. Prezentując nowe Audi RS 6, Audi Sport otwiera nowy rozdział w historii usportowionego Avanta. Jeszcze więcej mocy w połączeniu ze zwiększoną dzięki systemowi mild hybrid ...
    Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...

•