Kia Shuma - jaka instalacja?

Kia Shuma - jaka instalacja?

13 Mar 2010, 19:31

Witam!
Posiadam Kia Shuma rocznik 99 silnik 1.5 (88 KM). Orientowałem się w zakładach jaką instalcaję proponują i w jakiej cenie. Proponują mi sekwencję Staga za 2400zł.
Co sądzicie? Jaki reduktor i listwę dla tego samochodu proponujecie?
kriskce
Nowicjusz

Miejscowość: Siemianowice

Re: Kia Shuma - jaka instalacja?

13 Mar 2010, 21:23

STAG 300 PLUS , bardzo dobra elektronika , przy 90 KM , reduktor Alaska Tomasetto spoko wystarczy , i w zależności od portfela albo Valtek , albo MagicJet , albo Valtek V34 , albo Matrix . Co warsztat to inne preferencje .
wrocek66
Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Kia Shuma - jaka instalacja?

14 Mar 2010, 16:39

Z tego co się zorientowałem w sekwencji przełączenie na gaz następuje po osiągnięciu przez silnik właściwej temperatury. W moim przypadku często bywa że jadę 5-10 km i wówczas dużą część trasy spalę na Pb zwłaszcza zimą...

Czy w mieście jeżdżąc właśnie na nie długich trasach sekwencja warta jest wydanych pieniędzy?
kriskce
Nowicjusz

Miejscowość: Siemianowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light