Kilka aut do 5000 zł, z gazem.

21 Wrz 2016, 19:31

Witam, Poszukuje jakiegoś samochodu do 5 tyś zł. Zależy mi bardzo żeby było ono wyposażone w instalację LPG, miało jakieś podstawowe wyposażenie (centralny, wspomaganie, jakaś drobna elektryka). W miarę możliwości bez wkładu finansowego. Jak najbardziej liczę na jego ekonomiczność, no i że znajdą sie tanie częsci do niego. Mam kilka typów lecz liczę też na wasze, okolica Tarnów promień 150km. Oceńcie je i dajcie znać jeśli znajdziecie coś lepszego:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
dawai
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Dotąd nie znane

21 Wrz 2016, 19:40

1. Ekonomiczny to on na pewno nie będzie. To silnik dobry do Lupo ew Polo, w Golfie to straszna padaka.
2. Wprawdzie w tym budżecie liczy się stan danego egzemplarza, nie marka, ale gdybym nie musiał mieć dużej przestrzeni/ładowności, to nigdy nie kupiłbym takiego auta.
3. Handlarz, odpuść
4. Trochę tani i od handlarza.

dawai napisał(a):okolica Tarnów promień 150km
odejmij od tego 100, bo w takim budżecie nie warto dalej jechać.

P.S po co zakładasz kolejny temat, skoro dotyczy tego samego?
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14080
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

21 Wrz 2016, 19:45

Rozumiem, jeśli naruszyłem zasady to proszę o dołączenie tego postu do poprzedniego tematu, po prostu myślałem ze tamten wątek można uznać za wygasły i nie ma co odkopywać.
Jednym słowem żadna propozycja nie powala, I szukać trzeba coś innego?
dawai
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Dotąd nie znane

22 Wrz 2016, 14:58

Zerknij na te:
[link do oferty na Olx wygasł] - dobre wyposazenie,rozrząd na łańcuchu tylko sprawdż dokładnie progi bo wyglądają na robione i z przodem coś mogło być bo tablica pogięta,opłaty do przyszłego roku.
[link do oferty na Olx wygasł] - 14lat w jednych rękach.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - już go wcześniej wrzucałem.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - zalatuje młodzikiem ale 11lat w jednych rękach i sporo nowych części (dopytaj czy ma to udokumentowane).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Shelby Cobra
    Nazwiska Shelby nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji. Amerykański kierowca wyścigowy i projektant samochodów dał nam wiele niezwykłych pojazdów. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest ...