Kilka pytań na temat Ubezpieczenia OC

03 Kwi 2011, 16:26

Witam szukam odpowiedzi na następujace pytania może jesteście w stanie mi pomóc .A więc :
Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem na współwłaściciela mam 18 lat dopiero zdałem prawko i przerażają mnie ceny ubezpieczenia "na siebie" chodzi mi głównie o to czy jeżeli bym zarejestrował samochód na siebie i kuzyna który ma 60% znizki to ile procent bym płacił ?co się dzieje w razie wypadku gdy ja siedze za kierownicą czy kuzynowi pójdą znizki i czy mi znizki beda leciały pozdrawiam dziekuje za odpowiedz
Ostatnio edytowany przez piotreks92, 03 Kwi 2011, 20:51, edytowano w sumie 1 raz
piotreks92
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Bolesławiec

03 Kwi 2011, 17:16

piotreks92 napisał(a): dziekuje za odpowiedz

Pokukaj na forum a wszystko znajdziesz.Trochę chęci....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6173
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

03 Kwi 2011, 20:52

Znalazłem tylko odpowiedz na jedno z moich pytan :///
Migi mógłbyś mi pomóc a nie tylko nabijać posty...
piotreks92
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Bolesławiec

04 Kwi 2011, 09:08

piotreks92 napisał(a): chodzi mi głównie o to czy jeżeli bym zarejestrował samochód na siebie i kuzyna który ma 60% znizki to ile procent bym płacił ?

OK. 40% byś płacił. Generalnie za samochód o pojemności 1.6 litra i wieku do 15 lat nie powinieneś zapłacić więcej jak 500-600 zł. Jeżeli ubezpieczałbyś sam, to kwota wzrasta ponad dwukrotnie, dlatego, że oprócz tego, że nie masz zniżek, to masz zwyżki za wiek.

piotreks92 napisał(a):co się dzieje w razie wypadku gdy ja siedze za kierownicą czy kuzynowi pójdą znizki i czy mi znizki beda leciały

Jak Ty spowodujesz wypadek w swoim aucie to stracisz zniżki Ty i kuzyn. Jak kuzyn spowoduje kolizję w swoim aucie to też tracicie obaj. Nie ma nic za darmo :cool: ale i tak się opłaca.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

04 Kwi 2011, 14:27

Dishman wielkie dzięki :D
piotreks92
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Bolesławiec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...