Kluczyk z chipem nie dziala

Kluczyk z chipem nie dziala

22 Sty 2014, 11:26

Okazało się niedawno przy wypróbowywaniu kluczyka zapasowego, że mogę nim otworzyć drzwi przekręcając kluczyk w zamku i przekręcić stacyjkę ale... po przekręceniu stacyjki komputer pokazuje błąd immobilizera i samochód nie odpali. Nie mogę też otworzyć nim samochodu zdalnie. U dilera powiedzieli mi, że tego kluczyka nie da się wykorzystać i trzeba zamówić nowy a potem go zgrać z pojazdem. Łączna suma to około pół tysiaka :shock: ! Dziwi mnie bardzo, że nie można nic z tym kluczykiem zrobić. Zastanawia mnie czy nie jest tu tak, że nie tyle się nie da co się nie chce?
Yarecki
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Auto: Peugeot 5008
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...
    Moc zamknięta w żelu Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI