Kolizja na parkingu podziemnym

Kolizja na parkingu podziemnym

05 Kwi 2016, 17:48

Witam,
jakiś czas temu miałem kolizję na parkingu osiedlowym podziemnym (nie moja wina) a jako dobry Polak chciałem załatwić to po dobroci i umówiłem się z panem po powrocie na rozmowę.
Oczywiscie pan teraz twierdzi ze źle zaparkowałem (mam zdjecia z tego dnia i jak wyjeżdza), i tu moje pytanie, czy po 4-5 dniach mogę wezwać policje do miejsca kolizji z którego pan odjechał ?
Czy mam po prostu zgłosić na policji że było takie zdarzenie i czekać ?
800zł to nie majatek ale jednak lepiej nie wywalać tego z własnej kieszeni :(
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Kolizja na parkingu podziemnym

06 Kwi 2016, 17:45

Oczywiście, że możesz - idz z nagraniem na komendę policji do wydziału ruchu drogowego, powiedz im wszystko i pokaż owo nagranie. Policjanci ustalą sprawcę i wystawią mandacik.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki
    Brytyjski TVR nigdy nie był popularną marką, ale stylistyka jego samochodów jest znana wszystkim fanom sportowych aut. Doskonałym przykładem, na co stać Brytyjczyków jest model Sagaris. To produkowane jedynie ...
    Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach
    Na przełomie października i listopada, z powodu uroczystości Wszystkich Świętych, tradycyjnie już zwiększy się ilość samochodów na naszych drogach. Niestety, pomimo systematycznej poprawy bezpieczeństwa, Polska nadal ...

•