Kolizja na parkingu podziemnym

Kolizja na parkingu podziemnym

05 Kwi 2016, 17:48

Witam,
jakiś czas temu miałem kolizję na parkingu osiedlowym podziemnym (nie moja wina) a jako dobry Polak chciałem załatwić to po dobroci i umówiłem się z panem po powrocie na rozmowę.
Oczywiscie pan teraz twierdzi ze źle zaparkowałem (mam zdjecia z tego dnia i jak wyjeżdza), i tu moje pytanie, czy po 4-5 dniach mogę wezwać policje do miejsca kolizji z którego pan odjechał ?
Czy mam po prostu zgłosić na policji że było takie zdarzenie i czekać ?
800zł to nie majatek ale jednak lepiej nie wywalać tego z własnej kieszeni :(
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Kolizja na parkingu podziemnym

06 Kwi 2016, 17:45

Oczywiście, że możesz - idz z nagraniem na komendę policji do wydziału ruchu drogowego, powiedz im wszystko i pokaż owo nagranie. Policjanci ustalą sprawcę i wystawią mandacik.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
    SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...
    Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...

•  
    • 1/4 mili Bemowo
      II edycja Tor Poznań Track Day 2012 : 12
      Budynek M-tech Labo
      BMW 635i CSi - 1982