Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

15 Mar 2014, 05:51

Witam

Zostałem w perfidny sposób oszukany w Poznaniu przez komis i to na tyle byli bezczelni że żona dzwoniła do komisu dzień po zakupie auta że nie odpala i nie ma kontaktu z rozrusznikiem nawet a specjalista z komisu odpowiedział że to normalne zimą że diesel nie odpala i trzeba go ogrzać tylko i będzie wszystko dobrze. Bzdura totalna auto z 2007 roku zamarzło w -6 stopniach i miałem je do ciepłego zaprowadzić powiedzieli w komisie.Mechanik stwierdził uszkodzenie po wypadkowe elektryki i jak to określił jej stan na agonalny.Auto kupiłem podkreślam jako niewypadkowe i stan idealny bez wkładu finansowego,Na dziś przejechał ten samochód 50km po zakupie minęło 2 miesiące i ja sprawe do sądu odałem bo komis odmawia załatwienia tej sprawy w polubowny sposób
jankes33
Obserwowany

Zdjęcia: 0
Auto: Opel Omega 2,5 TD

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...
    BMW Z9 Convertible 2000 BMW Z9 Convertible 2000
    Projekt BMW Z9 Convertible skupia się przede wszystkim wokół wnętrza, które ma ułatwiać podróżowanie i pozwolić kierowcy skoncentrować się na wykonywaniu podstawowych zadań poprzez wykorzystanie technologii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota awaryjny pół-automat
      Infiniti fx37 - zegary
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Piramida ciężarówek