Koszt naprawy blacharsko-lakierniczej

19 Sty 2024, 21:17

Witam, miałem kolizję i do naprawy mam tylny błotnik, niestety przez to że mi się spieszyło a nie miałem oświadczenia to dostałem od sprawcy 640zl bo więcej nie miał, wiem że to mało ale na prawdę nie mogłem się gdzieś spóźnić.
Mniej więcej po tym zdjęciu jak oceniacie, ile mogłaby wynieść za to naprawą? Szpachla plus lakierowanie? Jakie są teraz w ogóle ceny za takie naprawy blacharskie.
Pozdrawiam, auto to volvo s40

Link do zdjęć.
[link wygasł]
[link wygasł]
philips449
Nowicjusz
 
Posty: 18
  • 19 Sty 2024, 21:59

    800zł.wsjo. +-100zł
    szybki
    Moderator - Tuning
     
    Posty: 10347
    Prawo jazdy: 19 07 1994
    Auto: Toyota
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sport/Coupe

    20 Sty 2024, 08:49

    Myślę że powinieneś się wyrobić mniej więcej w tych pieniądzach co dostałeś. Też zależy od regionu. Skąd jesteś?
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 16188
    Zdjęcia: 107
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

    21 Sty 2024, 18:32

    Byłem u lakiernika to powiedział że szpachlowanie plus lakierowanie około 600zl. Więc cenę ok mi zaproponował , wiadomo że z OC bym dostał więcej i mógłbym cały samochód porobić (zaprawki itd, polerka), ale już trudno, ważne że nie muszę dokładać do interesu
    philips449
    Nowicjusz
     
    Posty: 18

    22 Sty 2024, 15:31

    oczywiście najlepiej jest mieć szkodę parkingową i za odszkodowanie pomalować całe auto i zrobić porzadny serwis a i żeby jeszcze zostało na jakieś 3-dniowy wypad w góry.
    Ja wiem że was ubezpieczalnie robią w bambuko ale w drugą stronę jest dokładnie tak samo.
    Natomiast ubezpieczalnie dokładnie wiedzą jak to wygląda z punktu widzenia poszkodowanego bo na przykład czytają takie tematy jak tu. i wiedzą że nie warto zawyżać odszkodowań bo ludzie wiadomo co później robią.
    toyman40
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1286