Kosztorys

Kosztorys

24 Paź 2018, 20:53

Wyślij mi kosztorys ,a powiem Ci ile mogę Ci dopłacić i czy nie zostałeś oszukany. :!:

Chcesz dowiedzieć się czy zostałeś oszukany czy też ubezpieczalnia wypłaciła Ci prawidłowo należne pieniądze.
Proszę o kontakt zainteresowanych użytkowników.
Adres e-mail [ reklama]
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 24 Gru 2018, 17:15, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Joajan
Obserwowany

Re: Kosztorys

04 Gru 2018, 10:35

kosztorys warto wysłać do 2-3 firm i porównać kwoty, czasem mogą się różnić - można wtedy wybrać najlepszą Dopłatę do odszkodowania
romank21
Nowicjusz

Re: Kosztorys

19 Gru 2018, 09:39

Tak , oczywiście
Mam znajomych z innych firmy konkurencyjnych i czasami porównujemy swoje dopłaty.
I proszę uwierzyć czasami różnica to ponad tysiąc zł
Joajan
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KONKURS - zaproszenia na Motor Show 2019 KONKURS - zaproszenia na Motor Show 2019
    Rozpoczął się właśnie konkurs dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do 25 marca włącznie). Tym razem mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na "Vip Day" i cztery podwójne zaproszenia na ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame" Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...

•