Kredyt samochodowy?

18 Wrz 2007, 13:59

nie wiem jak to jest w samochodowych akurat ale mysle ze dla banku tez jest to korzystne. w koncu jesli ktos terminowo splaci kredyt to kasa z tych skladek to czysty zarobek banku
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

18 Wrz 2007, 21:29

No i dla Ciebie też plusy...bo masz wpis do tego rejestru kredytów...jak terminowo spłacasz to masz pozytywny wpis co skutkuje później łatwiejszym dostępem do kredytu ;)
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

22 Wrz 2007, 16:11

no tak, w sumie kazdy splacony kredyt, niezaleznie od kwoty, nawet na kilkadziesiat zlotych, powieksza nasz scoring w kazdym banku
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

24 Wrz 2007, 12:40

Niop...dodatkowo jeszcze jak mamy stałe zatrudnienie to też powiększa szanse...:)
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

25 Wrz 2007, 19:33

Saimon napisał(a):Niop...dodatkowo jeszcze jak mamy stałe zatrudnienie to też powiększa szanse...:)
niby tak, chociaz teraz wiele bankow uznaje dochody takze z umow o dzielo, czy zlecenie, i to mi sie podoba - bank dostosowuje sie do sytuacji na rynku pracy
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

25 Wrz 2007, 21:06

TAk bank może i uznaje...ale nie wiem czy bym się czegoś takiego podjął....Na umowe o dzieło czy zlecenie robota raczej nie jest pewna...i później może być kłopot...
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    (Nie) zdążyć przed szlabanem - przejazd kolejowy
    Pokonywanie przejazdu kolejowego nie należy do najtrudniejszych manewrów, o ile robi się to z głową. W razie nieuwagi grozi nam bowiem między innymi znalezienie się w aucie pomiędzy opuszczonymi rogatkami. W momencie, ...

28 Wrz 2007, 18:56

Saimon napisał(a):TAk bank może i uznaje...ale nie wiem czy bym się czegoś takiego podjął....Na umowe o dzieło czy zlecenie robota raczej nie jest pewna...i później może być kłopot...
a jaka pewnosc daje ci umowa o dzielo?? tylko taka ze bedziesz mial ew. okres wypowiedzenia. w kzdej chwili moga cie zwolnic - umowa o prace to nie wyrok dozywocia :P
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

01 Paź 2007, 14:51

Nawet z dożywocia da się wyjść :) powiem, wam że braciak fundną sobie motor a rodzice byli w szoku skąd miał kasę i co... kredo szok taki zbieg okoliczności
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

02 Paź 2007, 07:07

A jaki to bank? i w końcu może dowiemy się coś na temat oprocentowania, jakie "ugadał" z bankiem :>
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39

02 Paź 2007, 14:34

wlasnie ciekawe jakie dostal warunki... zeby tylko on nie byl w szoku tak jak jego rodzice :P
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

02 Paź 2007, 22:35

Teraz może i każdy...wiecie...ułatwienia żeby kolejnego klienta złapać...
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

04 Paź 2007, 15:53

Cytuje "to nie wasz biznes"... nie chce nic powiedzieć, ale mówi, że warunki jak na niego są atrakcyjnie i jak twierdzi odużależnia się od rodziców.. :>
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

04 Paź 2007, 19:45

Hm to może wyjśc mu na dobre, wiem po własnym przykładzie... Choć nie zaczynałem od kredytu, za duża odpowiedzialność, ale i czasy były inne
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39

04 Paź 2007, 21:50

Rozmowa z ludźmi to podstawa dużo można się nauczyć niekoniecznie na własnej skórze, ale skoro to „nie nasz biznes” to powodzenia życzę. z drugiej stony szkoda bo sam muszę wybrać ofertę kredytową.
bobe
Początkujący
 
Posty: 230

05 Paź 2007, 16:47

Kredytowa oferta? dotycząca czego? I masz jakieś banki na oku? Jakiś polecasz? Bo tu już padło kilka nazw banków i jestem ciekawe, który jest najbardziej popularny
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39