Która firma AC wypłacalna

Która firma AC wypłacalna

25 Kwi 2019, 15:59

Witam chce wykupic AC tylko chce zapytać o opinie która TU jest wypłacalne i nie zaniża odszkodowań mam dwie Warta czy Compensa która lepsza?
knapik
Początkujący
 
Posty: 112
Zdjęcia: 24
Prawo jazdy: 17 01 1980
Auto: renault megane

Re: Która firma AC wypłacalna

05 Cze 2019, 13:36

Jeżeli miałbym wybierać z tych dwóch to pewnie była by to ta pierwsza czyli Warta. Ogólnie wszystkie firmy są wypłacalne problemem największym jest wyliczenie odpowiedniej sumy za szkodę pojazdu a tu już w różnych TU bywa różnie i rozpiętość między jednym TU a drugim TU może być bardzo znacząca.
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 4240
Zdjęcia: 42
Auto: Nie mam

Re: Która firma AC wypłacalna

08 Gru 2019, 16:21

PZU czy Warta HDI OC i AC ? Na Allianz I Proama psioczą że nie brać... Po tym wszystkim przy aucie z 2013 wybieram stałą kwotę / zmienną ( tu nie wiem do końca może jednak zmienną ), ASO ( bo mechanicy piszą o złym dopasowaniu zamienników i ich trwałości mimo 3letnich gwarancji na nie jak w Proama u partnerów chyba, że partner ale oryginalne części), brak amortyzacji, brak wkładu własnego, szyby, nnw, assistance z zagranicą, auto zastępcze i Auto Ochrona Sumy Ubezpieczenia (suma ubezpieczenia nie ulega pomniejszeniu o każde wypłacone odszkodowanie). Poprawcie mnie jeśli się mylę i pomóżcie z wyborem. Dzięki!
kamolinka1
Nowicjusz
 
Posty: 6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Napęd E-Axle - Hybrydy Lexusa będą bardziej dynamiczne Napęd E-Axle - Hybrydy Lexusa będą bardziej dynamiczne
    Lexus pokazał wprawdzie swoje pierwsze auto w pełni elektryczne, ale japoński producent wcale nie zamierza rezygnować z napędu hybrydowego. Inżynierowie pracują właśnie nad nowym układem E-Axle, który sprawi, że nawet ...
    Warsaw Oldtimer Show 2019 / zdjęcia z targów Warsaw Oldtimer Show 2019 / zdjęcia z targów
    W drugi weekend majowy mieliśmy możliwość odwiedzić szóstą już edycję Warsaw Oldtimer Show VI 2019 która odbyła się w pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To największe targi ...

  •