Która firma AC wypłacalna

25 Kwi 2019, 15:59

Witam chce wykupic AC tylko chce zapytać o opinie która TU jest wypłacalne i nie zaniża odszkodowań mam dwie Warta czy Compensa która lepsza?
knapik
Początkujący
 
Posty: 128
Zdjęcia: 14
Prawo jazdy: 17 01 1980
Auto: renault megane

05 Cze 2019, 13:36

Jeżeli miałbym wybierać z tych dwóch to pewnie była by to ta pierwsza czyli Warta. Ogólnie wszystkie firmy są wypłacalne problemem największym jest wyliczenie odpowiedniej sumy za szkodę pojazdu a tu już w różnych TU bywa różnie i rozpiętość między jednym TU a drugim TU może być bardzo znacząca.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

08 Gru 2019, 16:21

PZU czy Warta HDI OC i AC ? Na Allianz I Proama psioczą że nie brać... Po tym wszystkim przy aucie z 2013 wybieram stałą kwotę / zmienną ( tu nie wiem do końca może jednak zmienną ), ASO ( bo mechanicy piszą o złym dopasowaniu zamienników i ich trwałości mimo 3letnich gwarancji na nie jak w Proama u partnerów chyba, że partner ale oryginalne części), brak amortyzacji, brak wkładu własnego, szyby, nnw, assistance z zagranicą, auto zastępcze i Auto Ochrona Sumy Ubezpieczenia (suma ubezpieczenia nie ulega pomniejszeniu o każde wypłacone odszkodowanie). Poprawcie mnie jeśli się mylę i pomóżcie z wyborem. Dzięki!
kamolinka1
Nowicjusz
 
Posty: 32
Zdjęcia: 0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...
    Trzymaj się swojego pasa!
    Jazda po wyznaczonym pasie ruchu to podstawa bezpiecznego pokonywania zakrętów. Wyjeżdżanie kierowcy poza jego pas grozi zderzeniem czołowym. Wiele osób zapomina również, że mają obowiązek trzymać się ...