Kupno auta 10-17tyś

10 Kwi 2018, 21:30

No hejka. Szukam auta nie za dużego oraz nie za małego . Auta praktyczne , w miarę dużo miejsca z przodu . Samochód w benzynie ponieważ do pracy mam 3 km a w weekendy jadę czasami do kina czy też na jakieś zakupy maks 50km . Więc w moim przypadku benzyna. Szukam auta takie abym mógł w razie potrzeby zamontować oczywiscie instalacje gazową.

Mogę wydać 17 tyś na taki samochód więc chyba za dużego wyboru nie mam.
Chcę jakieś auto powyżej 2003 rocznika i poszukałem coś mam kilka auta.

Opel vectra w sedanie podobno 1.8 silniki bardzo dobre , ale zawieszenie tych samochodów bardzo kiepskie słyszałem , nie wiem co ludzie mieli na myśli co z tym nie tak.
Auta podoba mi się nawet przed liftem z takimi bardziej kwadartowymi lampami z przodu.

Honda accord 7 .. może coś więcej na temat tego samochodu ?
Audi A4 B6
Skoda Octavia 2
Seat Leon 2
Audi A3 8P 3 drzwi

Szukam auta aby za dużo się też nie psuł. I w miarę tani w utrzymaniu. Oglądałem dużo aut np. Audi A3 8P 1.6 102 podobno bardzo do LPG ale żeby coś wyprzedzić to kiepsko. Teraz posiadam silnik o mocy 115 koni . I chyba lepiej nie iść w słabe jednostki co sądzicie/. ?

Ps. Czy Diesel ma lepsze wyposażenie niż auto w benzynie ?
NuNu
Nowicjusz
 
Posty: 38
Prawo jazdy: 05 05 1998
Auto: Fiat

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...