Ładowarka z powerbankiem.

10 Wrz 2022, 14:26

Witam,
poszukuje ładowarki/powerbanka, którego będę mógł używać do akumulatorów AGM.
Zajmuje się kodowaniem/diagnostyką i robiąc na wyjeździe czasami nie mam dostępu do gniazdka. Potrzebuje powerbanka czy boostera, które mógłbym wpiąć jako zabezpieczenie przed spadkiem napięcia, które wytrzymałoby np. 1.5-2h bez problemu.
Znalazłem trochę urządzeń z firmy Ultrai, Green Cell, Baseus i kilku bardziej znanych, tylko nie mam pojęcia czy booster nada się do takiego zadania, czy zostaje tylko ładowarka z gniazdka.
Jaką pojemność musiałby mieć taki powerbank czy booster, aby podtrzymał przyjmijmy BWM F13 z akumulatorem 105aH przez godzinę?
Będę wdzięczny za pomoc, niestety nie jestem biegły w temacie. :)
leon4822
Obserwowany
 
Posty: 1

10 Wrz 2022, 16:25

Ja mogę wypowiedzieć się na temat Green cell bo miałem 2 urządzenia od tej firmy. To zwykły hinol od polskiego importera, jakość słaba, przetwornicę chciałem oddać na gwarancję to wymyślili jakieś wymówki i próby obarczenia mnie winą. Nie polecam
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Crafter 4MOTION z napędem firmy Achleitner
    Volkswagen Samochody Użytkowe wyposażył w tym roku swój największy model "Crafter 4MOTION" w napęd na wszystkie koła. Duża masa Craftera z ładunkiem wymagała zastosowania specjalnej konstrukcji napędu. Skorzystano ...
    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...