LAND ROVER DISCOVERY II TD5-świecące kontrolki M i S

26 Paź 2011, 18:42

Witam.

Mam problem ze świecącymi na zielono kontrolka mi M i S na desce rozdzielczej,przy zmianie biegu przód tył lub po załączeniu silnika i ruszeniu w automatycznej skrzyni biegów.Po zgaszeniu silnika i zapaleniu ponownie problem znika do następnej zmiany biegu.Jak się załączą kontrolki,Dyskoteka zachowuje się jakby ruszała z wyższego biegu,a niestety zdarza mu się to coraz częściej.
Proszę o pomoc i poradę.

Pozdrawiam :?
Arturos99
Nowicjusz
 
Posty: 36
Miejscowość: Zawiercie
Auto: LAND ROVER DISCOVERY II TD5

29 Lis 2011, 20:08

Błędy skrzyni powodują zapalenie się tych dwóch kontrolek. Trzeba podłączyć pod kompa i sprawdzić. Jak coś polecam się w okolicach Wrocławia
LANDER2
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Discovery

01 Gru 2011, 02:05

Dzięki,ale już go podłączyłem do kompa i jest ok,ale jak często się zapałały to opracowałem taki patent,po odpaleniu silnika przełączałem skrzynie na tryb S i kawałek jechałem np do pierwszego skrzyżowania i przełączałem z powrotem na normal i śmigał jak złoto.
Arturos99
Nowicjusz
 
Posty: 36
Miejscowość: Zawiercie
Auto: LAND ROVER DISCOVERY II TD5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczne hamowanie w warunkach zimowych
    Podczas zimowej pory roku, wielu kierowców doświadcza wydłużonej drogi hamowania na nawierzchniach pokrytych śniegiem lub oblodzonych. Czy jednak wszyscy zastanawiają się, co dokładnie wpływa na odległość, jaką pokonuje ...
    Historia luksusowego modelu Reinastella od Renault
    Sprzedawana od 1929 do 1934 roku Reinastella jest pierwszym modelem z serii "stella". Model ten nazywany był królową luksusu i prestiżu, ale zabłysnął również innowacjami. Niestety ze względu na światowy kryzys ...