Land Rover Freelander - wymiana podpory

17 Lis 2008, 18:23

witam kupilem land rovera freelandera,1998r.silnik 1.8.autko ok ale w samochodzie podczas jazdy cos trze nawet gdy samochod sie toczy na luzie jest to samo nie wiem czy to lozysko kola czy wal a moze skrzynia nadmieniam ze na luzie jest to samo

BYLEM U MECHANIKA MAM DO WYMIANY PODPORE WALU TA PRZY SKRZYNI BIEGOW CZY MUSZE TA CZESC KUPIC ORYGINALNA CZY MOZE BYC JAKIS ZAMIENNIK I GDZIE TO MOZNA KUPIC TANIO
darwiol
Nowicjusz
 
Posty: 16

17 Lis 2008, 19:01

jeżeli to z prawej strony to może być reduktor i przenosi sięna wał/duży wydatek / z lewej skrzynia
fredas
Początkujący
 
Posty: 139

17 Lis 2008, 19:09

ale to wlasnie moga byc objawy tego wycia w srodku?szumienia?a jakie to autko jest wogole w utrzymaniu?noi wogole
darwiol
Nowicjusz
 
Posty: 16

17 Lis 2008, 19:11

a objawy lozyska?czy to nie sa?w kolach
darwiol
Nowicjusz
 
Posty: 16

18 Lis 2008, 21:15

Jak kupiłem swojego to też szumiało, ale to były terenowe opony.Teraz po zmianie jest wporzo :lol: .
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

18 Lis 2008, 23:33

mi tez tak jak by wylo podczas jazdy jak kola sie tocza. jeszcze nie wiem co to ale jezdze.
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

20 Lis 2008, 20:15

jedż do zakładu niech ci zidentyfikują co jest napraw na nowych częściach jak masz nim dłużej jeżdzić według mojej oceny jest to autko dobre ale po 2000roku
fredas
Początkujący
 
Posty: 139

20 Lis 2008, 20:59

[link do oferty na Allegro wygasł]
fredas
Początkujący
 
Posty: 139

20 Lis 2008, 21:27

przejrzałem na allegro aukcje z podporami wału i zastanawiam się czy nie pasowały by od bmw i transita na zdjęciach wyglądają podobnie a różnica w cenie jest znaczna
Freelander TD4
MCARTUR
Aktywny
 
Posty: 268
Miejscowość: gdzieś na południu

21 Lis 2008, 15:09

a podaj aukcje z tymi zamiennikami. moze ktos ma autodate i moze sprawdzic jakie sa wymiary w jednych i w drugich.
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz

21 Lis 2008, 21:28

rafciuch napisał(a):a podaj aukcje z tymi zamiennikami. moze ktos ma autodate i moze sprawdzic jakie sa wymiary w jednych i w drugich.

masz kilka przykładów średnica łożyska wewnętrzna ford 30 i 45 a bmw 30

[link do oferty na Allegro wygasł]

zwróćcie uwagę na tą aukcję to może być ta sama podpora bo od bmw trochę inne mocowanie

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

wiecie jak to jest z częściami na opakowaniu nic nie pisze do jakiego to samochodu tylko jest numer i po numerze się wyszukuje w katalogu i okazuje się że ta sama część jest do różnych samochodów tylko różni się ceną.jak kupowałem coś na allegro do freelandera td4 to ta sama część u tego samego sprzedawcy jeśli wystawiona była jako do freelandera była dwa razu droższa jak do bmw E46
Freelander TD4
MCARTUR
Aktywny
 
Posty: 268
Miejscowość: gdzieś na południu