Lexus IS200, 2002r

Lexus IS200, 2002r

12 Mar 2012, 12:18

przymierzam się do zakupu lexusa IS200, cieszyło by mnie jakby był z gazem, nigdy nie miałem styczności z tym autem, liczę na jakieś opinie, i czy wogóle to dobry wybór.
Z tego co wyczytałem na różnych forach to bardzo sobie cenią to auto, pod względem bezawaryjności i cenami części zamiennych.
Jak wygląda sprawa z silnikiem? Widząc że jest to konstrukcja toyoty myślę że jest to trwała jednostka w dodatku VVTI. ....montowano te silniki gdzieś jeszcze?

czekam, na jakies opinie i wskazówki, na co zwrócić uwage przy kupnie auta
tibu1
Początkujący

Miejscowość: kraków
Prawo jazdy od: 18 11 2007

Re: Lexus IS200, 2002r

12 Mar 2012, 23:32

To 2.0 R6, tylko w Lexie ten motor byl montowany, malo zlego sie da o I generacji IS200 powiedziec, tylko cos bez dzwona kupic zadbanego(a to nie takie latwe przy 10 letnim autku, ktorych na dodatek jest dosc malo), wymienaic olej i jezdzic!
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GT86 i Celica, porównanie tyłu
      Nowe rejestracje pojazdów elektrycznych w UE
      Toyota Eco-Challenge II edycja
      Volkswagen Golf VII TSI Bluemotion, wnętrze