Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

15 Kwi 2018, 14:54

Witam,mam pewien problem,nie mogę podkręcać ogrzewania na tych pokrętłach,na 1 biegu chodzi a na pozostałych już nie,w ogóle ciężko jest przekręcić,wczoraj było jeszcze ok,po rozebraniu tej konsoli zauważyłem że jedna linka jest jakaś krzywa,a dwie pozostałe są proste,czy tak to powinno wyglądać?
Powers
Początkujący

Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 BFQ
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

16 Kwi 2018, 15:40

Linka nie może być mocno zagięta bo będzie ciężko chodziło pokrętło. Zdarzało się że w pancerzu linka rozwarstwia się i przez to ma dodatkowe opory przy przesuwaniu i nie chce się przesuwać.

Zrób fotkę jak to wygląda.

Jak rozebrałeś i zmieniła się trochę pozycja linki nic się nie zmieniło na pokrętłach, dalej tak samo ciężko chodzi?
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi PB18 e-tron - samochód sportowy z napędem elektrycznym Audi PB18 e-tron - samochód sportowy z napędem elektrycznym
    Podczas Pebble Beach Automotive Week w Monterey w Kalifornii, Audi zorganizowało premierę nowego studium stylistycznego. Czysto elektrycznie napędzane Audi PB18 e-tron to radykalna wizja wydajnego samochodu sportowego przyszłości. ...
    Montaż, konserwacja i obsługa akumulatora Montaż, konserwacja i obsługa akumulatora
    Przed zamontowaniem akumulatora należy za pomocą ciepłej wody oczyścić klemy (zaciski akumulatorowe) i podstawę mocowania akumulatora. Dopiero po wykonaniu tych czynności można rozpocząć montaż. Należy także pamiętać, iż ...

•  
    • Wyścigi rallycross, Ford
      Ford StreetKa
      Akumulator, bateria GP280BNKx6, 7.2V 280mAh
      GT86 i Celica, alufelgi