Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

15 Kwi 2018, 13:54

Witam,mam pewien problem,nie mogę podkręcać ogrzewania na tych pokrętłach,na 1 biegu chodzi a na pozostałych już nie,w ogóle ciężko jest przekręcić,wczoraj było jeszcze ok,po rozebraniu tej konsoli zauważyłem że jedna linka jest jakaś krzywa,a dwie pozostałe są proste,czy tak to powinno wyglądać?
Powers
Początkujący

Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 BFQ
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Linki ogrzewania, konsola nawiewu Passat B5

16 Kwi 2018, 14:40

Linka nie może być mocno zagięta bo będzie ciężko chodziło pokrętło. Zdarzało się że w pancerzu linka rozwarstwia się i przez to ma dodatkowe opory przy przesuwaniu i nie chce się przesuwać.

Zrób fotkę jak to wygląda.

Jak rozebrałeś i zmieniła się trochę pozycja linki nic się nie zmieniło na pokrętłach, dalej tak samo ciężko chodzi?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault EZ-ULTIMO to samochód autonomiczny Renault EZ-ULTIMO to samochód autonomiczny
    Warszawa posłużyła jako sceneria do dla filmu promocyjnego oraz realizacji sesji zdjęciowej najnowszego samochodu autonomicznego Renault EZ-ULTIMO, oficjalnie pokazanego po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Paryżu. W ...
    Fotoradary połączone w jedną sieć - tak będzie w Polsce! Fotoradary połączone w jedną sieć - tak będzie w Polsce!
    Nowy system ma działać błyskawicznie - kierowca dostanie mandat już po kilku godzinach od przekroczenia prędkości, a dzięki dużej liczbie radarów, piraci drogowi poniosą karę za niemal każde przekroczenie prędkości ...

•