LPG w VW Polo 1.4 2001 Benzyna Wersja po Lifcie

LPG w VW Polo 1.4 2001 Benzyna Wersja po Lifcie

22 Kwi 2012, 10:53

Witam. Mam pytanie czy dobrym pomysłem jest zakładanie LPG do wymienionej w temacie polówki ? Chciałbym zmniejszyć ilość pieniędzy wydawanych na paliwo, ale też nie chciałbym czegoś w niej tym gazem zepsuć. Teraz pali mi 7,5 l benzyny, a jeżdżę naprawdę różnie i w trasie i w mieście i po wsiach ;) Proszę o Wasze opinie i pomoc, może ktoś ma taką polówkę i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami :) Z góry dziękuję :)
polo20
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 12 2009
Auto: VW Polo 1.4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Udany silnik 8AR-FTS turbo 200t  - Lexus Udany silnik 8AR-FTS turbo "200t" - Lexus
    Przez całe dekady Lexus konsekwentnie wyposażał swe samochody w benzynowe silniki wolnossące – od słynącej z wyjątkowej kultury pracy widlastej ósemki w pierwszym flagowym Lexusie LS 400, po pięciolitrowe V8 ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo 159
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Rage-Race 2010
      Na parkingu pod M1