Volvo S60 2.4 140 KM - jaka instalacja LPG

18 Kwi 2012, 20:41

Witajcie Drodzy Parafianie!

Na tacy jest 3.5 tys. z ostatniej niedzieli. Spadek dochodów wymusza na mnie instalację podtlenku lpg do łosia z podpisu. Rekonesans wśród rady parafialnej dał następujące wyniki:

Stag premium/ stag 300 plus
Hana 2000
Reduktor AC R01 - czarny / Zavoli Zeta-S

Stąd moje pytanie czy to rozsądny wybór? Warto brać premium czy zostać przy plusie. Reduktory mogą być?

Z góry Bóg zapłać za Wasze odpowiedzi.

Post Regiment
PRegiment
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 01 01 2003
Auto: Volvo s60 2.4 140 KM

19 Kwi 2012, 08:56

Landi Renzo Omegas,poczytaj sobie o tej instalce najpierw,nie wiem tylko czy nie będziesz musiał jeszcze troszeczkę pośmigać po parafii nożycami firmy Jaguar,wybieraj owce natłuściejsze :D ,tylko pamiętaj, od jagniątek trzymaj sie z daleka,bo wtedy biskupie :D polecę ci instalkę pierwszej generacji ! Gdy już będziesz miał tę instalkę w swojej Furze,możesz mi podrzucić skrzynkę mszalnego i trochę placków ryżowych na zagrychę,OK.Pamiętaj ,do tego samochodu byle czego pakować ci nie wolno,bo sprofanujesz Furę,to nie są szczątki ludzkie,które można profanować,a do tego jesteście nawykli,och wy słudzy Bo...,przepraszam,Hoży i Horzy(na głowy raczej);) Bez urazy,rady mej posłuchaj :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

19 Kwi 2012, 13:52

Landi Renzo Omegas - słyszałem, że zacna to zabawka, lecz taca ma pewne ograniczenia (3,5 tys. - jestem z biednej parafii) Na wino mszalne by nie starczyło.

Dzięki Synu za Twój głos i czekam na inne owieczki.

Pozdrawiam,
PRegiment
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 01 01 2003
Auto: Volvo s60 2.4 140 KM

19 Kwi 2012, 14:17

Nawet się nie wygłupiaj,jeśli masz 3.5 tysiaka,sprzedaj fioletowy berecik,powiedz ,że Wojtyła omiótł go wzrokiem,cena wzrośnie.Moja rada,dołóż,ale Landi R(jak Rolls Royce)mu wszczep,inaczej twoje VOLVO się wk.... ! :D Ja osobiście, nic innego bym nie zamontował :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

19 Kwi 2012, 21:26

Jaki rocznik twego łosia?
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

20 Kwi 2012, 14:31

O Bracie Migaz jedna z moich parafianek założyła instalkę zgodnie z Twoimi wskazówkami i jest kontentna bardzo.
Rocznik łosia to 2003 - jedni twierdzą, że trzeba emulować czujnik ciśnienia paliwa, a inni że nie. Co radzisz? Dodam jeszcze, że głoszę kazania w sąsiedniej parafii stąd roczny przebieg wynosi ok 30 tys km.
PRegiment
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 01 01 2003
Auto: Volvo s60 2.4 140 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kamery sprawdzą w Warszawie zaparkowane auta
    Już niedługo z tego co udało mi się ustalić w Warszawie będą jeździły samochody z kamerami na dachu i sprawdzały czy w strefach płatnych zaparkowane auta maja opłacony czas parkowania. Przyspieszy to na pewno proces egzekwowania ...