Małe autko dla kobiety

22 Sty 2010, 20:40

Witam z racji, że przez tą cholerną zimę moja Gosia rozbiła się swoim autkiem a musi jakieś posiadac (dojazd do pracy), trzeba znaleźc coś nowego
mamy ograniczony budżet do ok 9 tyś i raczerj jest to suma nieprzekraczalna, msi byc jak najtańszy w obsłudze ( częsci, paliwożernośc), nie ważne są osiągi raczej w/w ekonomicznośc. Co polecacie?
Myślałem o jakimś Seicento, Corsie, może macie jakiś mały zwinny samochodzik do polecenia?
zarik
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Legionowo

22 Sty 2010, 20:49

No i dobrze myślisz dla kobiety jak i do pracy Seicento czy Corsa będą godne zainteresowania,ewentualnie możesz jeszcze pomyśleć nad Fiatem Punto czy choćby Nissanem Micra
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Sty 2010, 20:52

niezle a jakiego silnika w NIssanie szukac?
zarik
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Legionowo

22 Sty 2010, 20:58

1,3 i koniecznie ze wspomaganiem.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

22 Sty 2010, 22:27

albo fieste 1.3 z LPG
rafal_n
 

22 Sty 2010, 23:02

wiadomo cos klasy B:
1) starlet
2) micra
3) ibiza/polo 6n
4) sej

poza tym musi jej sie podobac, wiec obgadaj z nia ten temat dokladnie zeby pretensji nie bylo :razz:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak można odzyskać utracone zniżki z OC i AC?
    Wypracowane zniżki na polisie ubezpieczeniowej są chlubą niejednego kierowcy. Jednak bardzo łatwo je stracić i to w bardzo krótkim czasie. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się jak odzyskać utracone zniżki z polis OC ...

22 Sty 2010, 23:04

Toyotka Starlet będzie idealna. Absolutnie bezawaryjna i bezproblemowa i niedużo pali. Poszukaj kobiecie ze wspomaganiem i ma super auto.
Klakier
Początkujący
 
Posty: 237
Miejscowość: Płock

23 Sty 2010, 08:24

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie VW Polo. Jest małe, zwinne, ekonomiczne, podoba się kobietą i przede wszystkim bezawaryjne. Moja żona ma Polo i dojeżdża codziennie 7km do pracy i z powrotem, i do mamusi swojej dwa razy w miesiącu i jeszcze na zakupy, a na pełnym baku jeździ tak od wypłaty do wypłaty :D 45 litrowy bak paliwa pozwala spokojnie zrobić ponad 500km a za 9 tysi znajdziesz już wersję XXL
VW Passat B4 1,6 b+g
Seat Toledo 1.6 benzyna
VW T5 Multivan 2.5 TDI

moje maleństwa
SzymasJ86
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Miejscowość: Łobez

23 Sty 2010, 11:06

a co powiecie o clioII
zarik
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Legionowo

23 Sty 2010, 22:36

seicento
punto
matiz
felicia
polo
ibiza
fiesta
corsa b/tigra
micra
starlet
colt
swift
106, 206
clio
saxo
wszystko zalezy od stanu, i ewentualnego gustu. z fiatów to zdecydowanie seico, z daewoo jest różnie - lipne wykonanie, felicia ibiza i polo to ten sam koncern i plyta podlogowa tu zdecydowanie polówka, fiesta też niezla nienalezy jednak przeplacic, corsa i tigra tak średnio czesci latwo dostepne, polecalbym starleta, micre lub colta oraz swifta ale wizualnie jest juz troche gorszy a starleta ciezko kupić, 106 i saxo to ten sam samochod tylko w innym opakowaniu, clio i 206 lubią być kapryśne.
paju001
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 117
Miejscowość: Tarnów

24 Sty 2010, 12:01

a lupo albo arosa?
zarik
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Legionowo

24 Sty 2010, 12:45

Dla kobiety i do miasta wsam raz
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sty 2010, 13:25

Ja proponuje Seinceto fajne autko,małe,mało pali,tanie czesci itp.


Pozdrawiam
Michal8
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Polska

24 Sty 2010, 13:51

Ja wróce do tematu Lupo/Arosa,unikaj silnika 1.0 gdyż ta jednostka nie jest wcale oszczędna jak obiecuje producent,Lupo jak i Arosa najlepiej pasuje z silnikiem 1.4 w wersji 75konnej lub 100konnej.Ja bym sie rozejrzał za Corsa B z silnikiem 1.4,w tej cenie dostaniesz takową z koncówki produkcji (2000r) a więc autko jeszcze młode,Corsa wygląda jeszcze wmiare świeżo i wogóle to dobry sposób na tanie ale użyteczne autko.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
patrząc na tą Corse zastanawiam sie po co chcieć więcej,w zupełności wystarczająca.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012