Małe auto do miasta max 7 tyś

Małe auto do miasta max 7 tyś

25 Wrz 2017, 18:11

Cześć, właśnie zdobyłam prawa jazdy i poszukuję dla siebie auta. Zależy mi na małym aucie, które będzie łatwe i tanie w utrzymaniu. Mieszkam w Łodzi i przeważnie będę nim jeździła do pracy i na uczelnie. Mój budżet to maksymalnie 7 tysięcy złotych. Auta, które mi się podobają to: Panda, Punto, może jakiś Ford. Do miasta lepszy będzie gaz, benzyna, diesel ? :D
Pozdrawiam
Justyna95
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 9-2017
Auto: nie mam

Re: Małe auto do miasta max 7 tyś

25 Wrz 2017, 18:19

Benzyna, Punto nie bedzie drogie w eksploatacji, zeby gaz się zwrócił to przynajmniej te 15k rocznie trzeba robić zaś gdyby zakupić już zamontowany to na krótkich odcinkach zanim się załączy to możesz być już na miejscu a ma swoje minusy: przestrzeń bagażowa, niewygodne tankowanie, droższe przeglądy, dodatkowy serwis coroczny, dodatkowe ryzyko usterek
RIDE or DIE
fate
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: krs/wwa
Prawo jazdy od: 0- 0-2007
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: BMW E90
Silnik: 3.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

Re: Małe auto do miasta max 7 tyś

25 Wrz 2017, 18:29

a co myślisz o Pandzie ? jakoś bardziej wizualnie mi się podoba
Justyna95
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 9-2017
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...
    Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy