Mały SUV/crossover do 45tys?

Mały SUV/crossover do 45tys?

13 Gru 2009, 16:11

Witam wszystkich forumowiczów,

Proszę o pomoc w wyborze samochodu - szukam w miarę małego, 5-drzwiowego samochodu o w miarę dużym prześwicie (aktualnie posiadam hondę civic VI gen i denerwuje mnie to, że jadąc wieczorem lub w nocy oślepiają mnie wszystkie samochody). Najbardziej pasowałby mi "podwyższony" hatchback.
Cena: do 45 000 zł
Rok produkcji: od 2005
Wyposażenie: klimatyzacja, ABS, poduszki,...

Przeszukiwania internetu nakierowały mnie na Suzuki SX4. Jest to samochód, który praktycznie w 100% spełnia moje oczekiwania. Ale oczywiście wydając większą gotówkę lubię mieć jakiś wybór - jakie inne samochody można zakwalifikować do tej samej klasy?

Suzuki SX4:
[link wygasł]
[link wygasł]

Fiat Sedici (w sumie to samo co sx4 ale jakos suzuki sie lepiej kojarzy):
[link wygasł]

Daihatsu Terios )fajny ale jakos nieznany, no i nie wiem jak z serwisem):
[link wygasł]

Z gorz dziekuje za pomoc

pzdr
pawel

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 10:21 ]
Jakieś sugestie?

Czy Hyundai Tucson można zaliczyć do tej kategorii?

pzdr
pawel

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 07:18 ]
Mogę liczyć na pomoc w tym temacie?
japarov
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
    W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...
    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI