Mam problem

mam problem

30 Lip 2009, 20:35

nie wiecie moze jak wymienic gume osłaniajaca przegup od strony koła w wv polo 1991 rocznik? piszcie
XXjacusXX
Nowicjusz

Miejscowość: poznan
  • 30 Lip 2009, 20:50

U mechanika wymiana nie powinna kosztować więcej jak 60 złociszy( robią za mniejsze pieniądze) plus koszt osłony . Warto się samemu babrać :?:
    bonifacy
    Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
    Auto: Fabia I , Fabia II
    Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

30 Lip 2009, 20:55

dziekuje za pomoc jednakze lubie majsterkowac przy samochodzie ale warto wiedziec.pozdrawiam..
    XXjacusXX
    Nowicjusz

Miejscowość: poznan

30 Lip 2009, 21:40

Za taką pomoc to dziekuje się nie należy. ;) Jeśli można zrobić samemu to po co oddawać do mechanika ?

Może ja pomogę troche...
    Odkrecasz półoś (30)
    wyjąć z piasty
    skręć koło na maxa
    zdemontuj osłonę
    zdjąć przegub
    wymienić to co trzeba GOTOWE :)
    ralf1990
    Początkujący

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji
    Firma Denso przedstawiła nowe czujniki optyczne i radarowe dla Lexusa LS piątej generacji, które zwiększą skuteczność i funkcjonalność systemów bezpieczeństwa czynnego i asysty prowadzenia. Nowe czujniki to ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI by PUMA Weekender Bag, torba
      Straż
      Lexus LS430, wnętrze, deska rozdzielcza
      Volkswagen Amarok Canyon w terenie