Max 20k

Max 20k

26 Wrz 2017, 10:04

Witam forumowiczów
Planuje kupić auto tylko nie wiem jakie? Cena? Max 20000 nowych polskich złotych. Interesuje mnie auto o nadwoziu kombi/SUV. Paliwo PB lub PB z możliwością założenia LPG (żeby silnik dobrze znosił zasilanie gazem). Skrzynia manualna. Pojemność do 3l i moc od 145KM. Rok produkcji od 2002 roku. Potrzebuję auta w miarę ekonomicznego z mało awaryjnym silnikiem a jak już się coś przytrafi to żeby pierdola z wymianą nie kosztowała mnie kilka stów lub któryś tysiąc. Blacha żeby nie sypała sie z dnia na dzień czyli dość trwałe nadwozie. Auto przestronne z pojemnym bagarznikiem. Co do wyposażenia to interesuje mnie głównie to by miało ABS i wspomaganie i immobiliser reszta (ESP czujnik zmierzchu itp) to już mnie ważne
nowicjusz92
Początkujący

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 09 03 2016
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Fiat Siena HL
Silnik: 1.6 16V 101KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach
    Niemcy nasi bliscy sąsiedzi za zachodnią granicą rozważają wprowadzenie ograniczenia prędkości na wszystkich autostradach. Do tej pory jeżeli znaki nie mówiły inaczej takie ograniczenie nie obowiązywało. Tu jednak ...
    Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser
    Historia tego modelu sięga lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to został zaprezentowany przez Toyotę model BJ – zgrabna terenówka, która sprawdzała się w trudnym terenie. Zalety samochodu – prosta konstrukcja ...

•