Auto do 70 tys

Auto do 70 tys

26 Wrz 2017, 10:48

Witam
Chcę kupić nowego Seata ibiza 1.0 115km benzyna albo Opla astra k 1.4t.

Do zakupu nowego mnie pchnelo pasujące się poprzednie, a z racji że mieszkam zza granica to nie chce się stresować. Autem robię rocznie około 8-10tys więc nowym bym miał zamiar pojeździć z 8 lat.

Seata można łatwo w salonie wyłapać w tym silniku i bogatym wyposażeniem ale Opla już z tym silnikiem gorzej ale jest kilka sztuk.

Zastanawiam się co lepiej wybrać opel czy seat, najbardziej bym chciał Seata z silnikiem 1.5 150km ale musiałbym czekać 2,5 miesiąca ale jestem bez auta teraz.
izusek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 08 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Peugeot 307
Silnik: 1.6 HDI 109KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Auto do 70 tys

26 Wrz 2017, 17:59

Seat będzie tańszy bo jest po prostu mniejszym autem z niższego segmentu. Nic w tym zadziwiającego

IMO nawet nie ma sensu rozważać, brać astrę i koniec tematu
- wyższy segment - auto większe i lepiej wykonane
- normalny silnik a nie jakaś 3 cyl popierdółka
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem
    Skaner laserowy pokazany przez Audi po raz pierwszy w modelu A8 (D5), to nowość w świecie motoryzacji. Wraz z radarem dalekiego zasięgu i przednią kamerą, tworzy on trójkę czujników, które wzajemnie się ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Iron Man - Monster Truck, 7
      Tuning Show
      Targi AutoSalon, bass i tuning