Mazda 3 - długość bagażnika

24 Lut 2021, 23:23

Witam,

Planuję kupić nowego hatchbacka i jednym z faworytów jest Mazda 3. Jednym z wymagań jest to, że w bagażniku musi zmieścić się mój rower. I tu pytanie - czy ktoś z forumowiczów mógłby sprawdzić i podać jaka jest długość bagażnika po złożeniu tylnych siedzeń, ale bez przesuwania przednich do przodu (czyli w normalnej pozycji do wygodnej jazdy)? Niestety w internecie podają jedynie pojemność bagażnika, bez faktycznych wymiarów.

Interesuje mnie wersja III hatchback, produkowana w latach 2013-2018

Dziękuje!
adrian8888
Obserwowany

25 Lut 2021, 10:21

Patrzyłem trochę na te wszystkie wymiany i widzę, że nowa Mazda ma długość taką jak wcześniejszy model BL czyli długość bagażnika będzie bardzo podobna jak nie identyczna. Zobacz sobie na zdjęciu które znalazłem w necie. Tam całkowita długość po złożeniu tylnych siedzeń jest 1895cm tylko nie wiem czy w tym przypadku przednie siedzenia są odsunięte na maksa do tyłu.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki napęd preferujecie: benzynowy, diesla, hybrydowy czy elektryczny?
    Ponad połowa Polaków wskazuje "Dzień bez samochodu" jako najbliższą im akcję ekologiczną. Aż 55% procent badanych wzięło w niej udział na przełomie ostatnich kilku lat. To dowód na to, że coraz bardziej zdajemy ...
    BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•