Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

16 Gru 2014, 23:14

Siemka, jestem w 4 klasie technikum mechanicznego i planuję studiować MiBM. Przejrzałem plan zajęć i spośród wielu ofert wybrałem 2 uczelnie, na których jest specjalizacja związana z samochodami:

-Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, specjalizacja "elektromechanika samochodowa"

-Politechnika Rzeszowska , specjalizacja "pojazdy samochodowe"

oraz Politechnika Warszawska, jednak jest to kierunek typowo dla konstruktorów i praktycznie każdy przedmiot to matematyka lub fizyka, tylko pod różnymi nazwami ;) Dlatego myślę poważnie o dwóch pierwszych.

Waszym zdaniem lepiej wybrać się na PWSZ w Elblągu czy na Politechnikę Rzeszowską? Możecie wyrazić również opinie o Politechnice Warszawskiej ;)
2jzgte
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"SKODA Rapid" Nowy wymiar SKODY
    Pod takim hasłem rozpoczęła się właśnie największa kampania reklamowa marki SKODA w tym roku. Hasło reklamowe SKODY odnosi się bezpośrednio do modelu Rapid, który kontynuuje znaną z Octavii i Superba ideę samochodu ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochód rajdowy, oświetlenie przednie
      Alfa Romeo 147 GTA
      Summer Cars Party 2009
      Ferrari, Lambo i Nissan GTR