Megane Coupe - zamek centralny padł!

Megane Coupe - zamek centralny padł!

29 Gru 2012, 19:20

Mam problem z centralnym zamkiem. Kiedy naciskam na pilot, zamyka sie bagażnik i strona pasażera. Od strony kierowcy nic się nie dzieje, przy próbach zamknięcia przez przekrecenie kluczyka również żadnych zmian(nie idzie przekręcić klucza). A od pasażera działa.
Ma ktoś jakąś koncepcje co robić? Niekoniecznie jadąc od razu na warsztat. :(
Funka
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 07 2012
Auto: Renault Megane Coupe
Silnik: 1.9 DTI
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Megane Coupe - zamek centralny padł!

30 Gru 2012, 00:38

Mam to Autko kilka dni i to co wyczytałem w instrukcji to przy rozkodowaniu pilota trzeba przypisać od nowa i powinien działać:)
furtaq
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 11 2012
Auto: Nie mam

Re: Megane Coupe - zamek centralny padł!

30 Gru 2012, 00:59

Jak nie można przekręcić kluczyka w zamku, to może być tak, że coś się w tym zamku w tych drzwiach zablokowało. Najlepiej to zdemontować tapicerkę i sprawdzić co jest nie tak.
Z kodowaniem pilota to chyba nie ma sensu, bo piszesz, że drugie drzwi i bagażnik się otwierają, więc pilot działa. Chyba, że masz rozdzielone w centralce tak, że np. jednym kliknięciem otwierasz drzwi kierowcy, a dwoma kliknięciami pozostałe drzwi.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...
    Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light