Mercedes 124, Renault Clio czy Citroen Xantia???

Co wybrać??

Mercedes 124 (2.0D)
4
40%
Renault Clio (1.9D)
4
40%
Citroen Xantia (1.8 Benzyna)
2
20%
Razem głosów : 10

Mercedes 124, Renault Clio czy Citroen Xantia???

12 Lis 2007, 02:37

roztrzaskałem moje auto i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś auta zakładając niewielkie fundusze tzn 4000-6000 zł zastanawiają mnie:
Mercedes 124 (2.0D) 1989 rok
Renault Clio (1.9D) 1992 rok
Citroen Xantia (1.8 Benzyna) 1994 rok

jak myślicie które auto sprawdzi się najlepiej pod względem niskiedo spalania i kosztów utrzymania - chodzi mi też o ewentualne naprawy gdyż nie mam pojęcia ile będę musiał włożyć w nowo kupione auto by doprowadzić je do stanu w którym będę mógł podróżować bez strachu że zaraz coś wysiądzie??
brudi666
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      MINI Clubman Bond Street, tył