Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 17:58

Witam! Jestem mlodym (22 lata) jeszcze nie doswiadczonym kierowcą. Planuje na pierwsze auto kupic mercedesa w124. Budzet wynosi 5-6 tys.
I moje pytania brzmia:
-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
-Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
-Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu.
Mieszkam w woj. Lubuskim i tu najchetniej bym szukal. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
michau22
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 18:17

michau22 napisał(a):-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
tak
michau22 napisał(a):Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
nie
michau22 napisał(a):Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu
temat rzeka
Napisz temat wg wzoru https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm to coś postaramy się uradzić
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC
    W 1984 roku Toyota wygrała Rajd Safari Celicą Twincam Turbo. Po zachęcających wynikach fabrycznego zespołu w kilku ostatnich sezonach, Toyota zainwestowała ogromne nakłady czasu, pieniędzy i wysiłku, aby pokazać się z jak ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive