Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 18:58

Witam! Jestem mlodym (22 lata) jeszcze nie doswiadczonym kierowcą. Planuje na pierwsze auto kupic mercedesa w124. Budzet wynosi 5-6 tys.
I moje pytania brzmia:
-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
-Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
-Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu.
Mieszkam w woj. Lubuskim i tu najchetniej bym szukal. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
michau22
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 19:17

michau22 napisał(a):-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
tak
michau22 napisał(a):Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
nie
michau22 napisał(a):Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu
temat rzeka
Napisz temat wg wzoru https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm to coś postaramy się uradzić
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...

•  
    • Car audio, video 2007
      Zawody Monster Truck w Polsce, 38
      Summer Cars Party 2009
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2014, etap nocny