Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 18:58

Witam! Jestem mlodym (22 lata) jeszcze nie doswiadczonym kierowcą. Planuje na pierwsze auto kupic mercedesa w124. Budzet wynosi 5-6 tys.
I moje pytania brzmia:
-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
-Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
-Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu.
Mieszkam w woj. Lubuskim i tu najchetniej bym szukal. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
michau22
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Mercedes w124 jako pierwsze auto. Czy warto ?

12 Maj 2016, 19:17

michau22 napisał(a):-Czy oplaca sie kupowac dzisiaj taki stary samochod?
tak
michau22 napisał(a):Czy w tym przedziale cenowym znajde w ogole w miare dobrym stanie egzemplarz?
nie
michau22 napisał(a):Czy moze w tym przedziale cenowym znajde cos w podobnej klasie. Zalezy mi na "nie za duzym" spalaniu
temat rzeka
Napisz temat wg wzoru https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm to coś postaramy się uradzić
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS
    Popularny SUV Lexus NX zdobył najwyższą ocenę Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Samochód doceniono nie tylko za wytrzymałość nadwozia, ale również za system zapobiegający ...
    Ile pali hybrydowy SUV? Ile pali hybrydowy SUV?
    Za przykład weźmy SUV-y wyposażone w napęd hybrydowy. Auta tego typu są większe niż popularne hatchbacki, a ich masa zdecydowanie przekracza 1,5 tony. Dla wielu mogłoby to zabrzmieć jak recepta na wysokie spalanie i słabe ...

•