MG ZR - co sądzicie ?

MG ZR - co sądzicie ?

19 Gru 2010, 11:49

A co powiecie o takim autku :

[link wygasł]

za dośc dobrą cenę można mieć 5-7 letnie autko o fajnym wyglądzie.

Tylko jak z awaryjością , dostepnoscia czesci .. nie powinno byc zle w koncu to rover :)
mg1989sos
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: MG F 1,8 145 KM

Re: MG ZR - co sądzicie ?

19 Gru 2010, 17:16

Z tego co zauważyłem to w prawy przód miał przygodę, i na zdjęciach z lewej strony widzi mi się inny odcień tylnej klapy ale w tym przypadku to mi się z tą klapą może wydawać :P
Samo autko nawet ładne, ale egzemplarz który podałeś to trochę za bardzo podpicowany, świeci się jak nie powiem co
Brynio
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Kalisza
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra f kombi
Silnik: x14nz 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: MG ZR - co sądzicie ?

19 Gru 2010, 17:26

Auto fajne ale to rzeczwiście tak wyświecone ze aż razi w oczy :razz: czesci sa raczej trudniej dostepne i drozsze ale napewno do zamówienia...kumpel miał rovera i na niektóre czekał długo
nitro
Zaawansowany

Miejscowość: znikąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niespodziewany pieszy na drodze Niespodziewany pieszy na drodze
    Piesi, rowerzyści i motocykliści są ofiarami ponad połowy śmiertelnych wypadków drogowych w Polsce. Z tych grup piesi stanowią aż 35% zabitych, co jest bardzo niepokojące w kontekście średniej w krajach Unii Europejskiej, ...
    Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie? Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie?
    Właściciele klasycznych samochodów nie zawsze trzymają swoje cacka "pod kocem". Można spotkać również takich, którzy – chcąc wygodnie korzystać z takiego auta na co dzień – wyposażają go w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light