Modyfikacje a polskie prawo i przepisy

19 Mar 2020, 11:14

Mam fiata 126p chciałbym zrobić mały projekt na jego bazie . Przenieść silnik do przodu (montaż 1.2 fiatowskie) i delikatne wydłużenie tyłku (10 cm dach i 15cm podwozie i zrobienie bagażnika oraz powiększenie powierzchni pasażerskiej ).
Moje pytanie brzmi : czy takie modyfikacje przejdą przegląd bez problemu ?
ProstoTV
Nowicjusz

19 Mar 2020, 11:58

ProstoTV napisał(a):Mam fiata 126p chciałbym zrobić mały projekt na jego bazie. Przenieść silnik do przodu (montaż 1.2 fiatowskie) i delikatne wydłużenie tyłku (10 cm dach i 15cm podwozie i zrobienie bagażnika oraz powiększenie powierzchni pasażerskiej ).
To co opisujesz to nie jest mały projekt a zupełna zmiana, całkowite przeprojektowanie go. Samo przeniesienie silnika do przodu już jest mało realne i konstrukcyjnie będzie ciężko coś takiego wykonać.
ProstoTV napisał(a):Moje pytanie brzmi : czy takie modyfikacje przejdą przegląd bez problemu ?
Nie przejdą bo ingerujesz w konstrukcję pojazdu i w znacznym stopniu ją zmieniasz.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS - samochód do driftu Lexus IS - samochód do driftu
    IS od Lexusa jest bezpośrednim konkurentem serii 3 i również interesującą bazą na auto do driftu. Szczególnie, kiedy weźmiemy pod uwagę pierwszą generację modelu w wersji IS 300. W tym wariancie kompaktowego ...
    Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•