Mondeo, Xantia, Astra czy cos innego?

[Mondeo, Xantia, Astra] czy cos innego?

30 Paź 2007, 10:57

Musze kupic auto jak najszybciej. Mam na to 6000 no moze jeszcze troche by sie znalazlo. Najbardziej pasuje mi Mondeo ale nie wiem czy to dobry pomysl. Moze Xantia albo Astra?
lukasz-stargard
Nowicjusz

Re: Mondeo, Xantia, Astra czy cos innego?

30 Paź 2007, 14:20

Kolego, pod Twoim tematem masz kilka innych, bardzo podobnych... Wystarczy poczytać i się dowiesz, że w rywalizacji Mondeo vs Astra, to drugie ginie śmiercią tragiczną... W ostatnim tygodniu naprawdę było dużo takich tematów. Ja osobiście doradzam Ci Mondeo albo Peugeota 406, a Xantię... niekoniecznie.... Zresztą tak jak napisałem, poczytaj uważnie inne tematy, jest tego sporo...
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover
    Po prezentacji Toyoty C-HR, kompaktowego crossovera japońskiej firmy, wśród mnóstwa pozytywnych komentarzy, w tym dotyczących awangardowej stylistyki i napędu hybrydowego, pojawiły się również pytania ...
    Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Jaguar