Muzyka z telefonu w Grande Punto

25 Mar 2018, 18:49

Cześć. Posiadam Grande Punto z 2009, a w nim wejście USB i fabryczne radio. Dodatkowo system Blue&me. Chciałbym móc odtwarzać muzykę bezpośrednio z telefonu, ponieważ korzystając z pendrive utwory odtwarzają się losowo. Czy mam jakieś inne opcje poza trasmiterem? (gniazdo zapalniczki mam zajęte)
taquito
Początkujący
 
Posty: 206
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Silnik: 1.4 TB 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

25 Mar 2018, 19:03

a jakbyś kablem aux z telefonu puszczał?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

25 Mar 2018, 19:27

tylko, że chyba nie mam nigdzie tego wejścia na wierzchu i musiałbym jakoś to radio wyciągnąć
taquito
Początkujący
 
Posty: 206
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Silnik: 1.4 TB 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

25 Mar 2018, 20:38

a no to jak z przodu nie masz to z tyłu tym bardziej go nie będzie.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

26 Mar 2018, 12:57

Możesz kupić do gniazda zapalniczki rozdzielacz i będzie więcej gniazd, to groszowe sprawy.
gber44
 

26 Mar 2018, 17:27

taquito napisał(a):korzystając z pendrive utwory odtwarzają się losowo.

A w radiu nie da się zmienić opcji odtwarzania z losowo na kolejno? Sprawdz w ustawieniach nie tylko na radiu, ale podczas odtwarzania - niektóre ustawienia dla USB mogą nie być aktywne przy słuchaniu radia.
taquito napisał(a):Czy mam jakieś inne opcje poza trasmiterem? (gniazdo zapalniczki mam zajęte)

gruber99 napisał(a):Możesz kupić do gniazda zapalniczki rozdzielacz i będzie więcej gniazd, to groszowe sprawy.

Można tak zrobić. Ale czy warto wywalać nawet 5 zł na transmiter :?: Przecież każdy z nas wie, jaka jest jakość muzyki z tego czegoś...
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

26 Mar 2018, 17:37

z tego co pamiętam to wcześniej miałem ustawione odtwarzanie po kolei, działało to w ten sposób, że za każdym razem gdy uruchomiłem samochód leciały te same utwory w tej samej kolejności, czyli codziennie słuchałem tych samych kilku piosenek jadąc do pracy i wracając z pracy.

ustawienia losowe też nie do końca dobrze działają, ponieważ radio nie ogarnia większej ilości utworów, mając na pendrive około 100 utworów już nie zawsze odtwarzacz działał, tzn. chyba potrzebował czasu na załadowanie listy utworów i dopiero po tym czasie działał, przy próbie uruchomienia był komunikat o braku plików multimedialnych. oczywiście jest też kolejny minus opcji z dużą ilością utworów - radio bierze tylko część z nich pod uwagę, reszty jakby nie wykrywa, lub nie potrafi zapamiętać i wtedy losuje np. z 20sztuk, zamiast ze 100.
taquito
Początkujący
 
Posty: 206
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Silnik: 1.4 TB 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010