Najbrzydsze auto świata

Które wg Ciebie auto jest najbrzydszym autem świata?

Ssang Yong Rodius
19
22%
Dacia Logan
15
17%
Honda Ciwic (najnowsza)
1
1%
porsche cayenne
4
5%
fiat multipla
48
55%
Razem głosów : 87

01 Sie 2007, 05:33

Smart się wg mnie dobrze prezentuje. Można powiedzieć, że ma swoją klase. A smart radoster jeszcze lepiej :P
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D

01 Sie 2007, 16:15

Sam nie wiem co gorsze pod względem poczucia bezpieczeństwa, Smart czy Maluch :lol: :lol: :lol:
DFireCrow
 

02 Sie 2007, 14:40

wg mnie na tej liscie brakuje wszystkich modeli bmw (oprocz e46 m3) :P
kozioleq
Nowicjusz
 
Posty: 3

02 Sie 2007, 17:04

BMW?? Przecierz one nie sa brzydkie?

Auto na kategorie B1 musi miec max 550kg, chyba ze ci chodzi o mase jakiegos pojazdu.
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D

04 Sie 2007, 09:54

Nie da się zaprzeczyć, iż najbrzydszym autem świata jest multipla. Jednak ja zaproponowałbym jeszcze nagrodę dodatkową dla projektanta nowych Seatów, który zrobił trzy (Toledo, Leon i Altea) takie same auta.
damczer
Początkujący
 
Posty: 78

04 Sie 2007, 21:12

damczer a ja zupełnie się z Tobą nie zgodze.
Co do Toledo to fakt wygląda troche dziwnie tak jakby ktoś na siłe wyciągnął kawałek "czegoś" z Altei. Przód Toledo i Altei jest praktycznie taki sam, zresztą w Leonie w sumie też ale Altea wygląda bardzo fajnie nie moge powiedzieć że jest brzydka (mowa oczywiście o zwykłej wersji bo FR jest bardzo ładna) a co do Leona to napewno jeden z ładniejszych kompaktów.
Pekińczyk
Początkujący
 
Posty: 158

06 Sie 2007, 14:21

Co do Toledo to fakt wygląda troche dziwnie tak jakby ktoś na siłe wyciągnął kawałek "czegoś" z Altei. Przód Toledo i Altei jest praktycznie taki sam, zresztą w Leonie w sumie też ale Altea wygląda bardzo fajnie nie moge powiedzieć że jest brzydka (mowa oczywiście o zwykłej wersji bo FR jest bardzo ładna) a co do Leona to napewno jeden z ładniejszych kompaktów.


No widzisz sam mówisz że są takie same a Toledo Ci się nie podoba :wink: czyli na jedno wychodzi. Mi tam podobała się Altea ale gdy była jako jedyna w stylu mrówkojado-wieloryba, co wyglądało jak ciekawy... hmm... minivan. Ale gdy w ten sam sposób spaskudzili Leona, a co gorsze Toledo, które zawsze było bardzo ładnym kompaktem to już wybitnie przesadzili. Jedyny ratunek to wyje**** tego stylistę od siedmiu boleści i jak najszybciej zrobić faceliftingi.

A tak w ogóle to jeszcze w kilku markach można by zrobić to samo...

PS. A najlepiej się uśmiałem z Altei XL... to dopiero niezła sklejka.... przód jak zwykle standard, czyli r..j jakiegoś potłuczonego zwierzaka a tył to... sam nie wiem, ale wygląda komicznie.
damczer
Początkujący
 
Posty: 78

11 Sie 2007, 22:44

Ja uwazam ze fiat multipla nie wiem dlaczego ale wiem ze najstarszy bo czytałem onim artykuł
Pozdro dla all
Dinek
Nowicjusz
 
Posty: 4

12 Sie 2007, 09:58

Ta druga wersja Multipli,to jeszcze ujdzie w tłoku,ale ta pierwsza,to mi się niedobrze robi,jak ja widzę.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

12 Sie 2007, 15:26

Nom Fiat multipla jest naprawde brzydki:)
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

12 Sie 2007, 18:09

Myślę ze ta nowsza Micra tez powinna tutaj być wymieniona no ale skoro jej nie ma to jestem za Dacia Logan no nie jest zbyt urodziwa :) pozdrawiam
Martius
 

18 Sie 2007, 18:26

Smart to g...o ale jeśli chodzi o Crasch testy wychodzi całkiem dobże :) A co do Fiata Multipla to można o nim powiedzieć, że jest samochodem bo ma 4 koła kierownice i jedzie do przodu...

...Ja nie uważam tego czegoś w ogóle za auto ale cóż wersja góstu ;)






Multipla to g...o za kase którą ludzie wydają na multiple można kupić dużo lepsze auto i zaoszczędzić troche chajsu na paliwo :P
Life is good
tomik666
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 28
Miejscowość: kambodża

17 Wrz 2007, 13:25

Najbrzydsze wg. mnie:

1. VW Golf IV
2. Seat Toledo
aragass1
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Warszawa

30 Wrz 2007, 10:39

dAŁEM FŁOS NA MULTIPLE, JAK MOŻNA STWORZYĆ POTWORA NA KÓŁKACH?
Przecież on sprawia zagrożenie na drodze, wszyscy którzy go zobaczą odrazu zawracaja, szleją, zamykają oczy !!!!!! ŻEBY TYLKO GO NIE ZOBACZYĆ !!!!!!!!!!!!!
I nie rozumiem czmu ktoś oddał głos na Civica, dla starszych panów moze to nie jest auto, ale młodym z tego co wioem to się podoba, no ale to rzecz gustów to się nie wtracam.
A Porsche cayenne, nie wiem czy wiecie, ale stanowi ponad 90 % sprzedaży wszystkich Porsche. a to nowe po face liftingu jest bardzo ładne, moim zdaniem.
Chevrolet Cammaro SS 1969.
kudlaty
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zielona Góra

04 Paź 2007, 20:34

Dacia Logan jest do niczego.
Lensky
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Toruń