Najlepsza wersja astry I - czego szukac?

najlepsza wersja astry I - czego szukac?

23 Lip 2009, 23:05

jak w temacie?
czy szukac 1.7 isuzu diesel (jaki dokladnie jaka moc)
8 cz 16 v ? te drugie podobno olej ciagna i przy gazie chyba nie najlepiej dziala
no i opcja benz+lpg jaki silnik jaka moc.
do tego jaki najmlodszy rocznik uda mi sie znalezc za te kwote 6-8 k i ponizej jakiego juz nie brac ?
slyszalem rowniez, ze classic byly robione w pl i maja slaby cynk jezeli w ogole.
napiszcie na co jeszce mam sie uczulic.
wymagania hatchback albo combi, ekonomik, bezawaryjne. bez scigania, ale zeby nie mulil i wyciagnal 130 na trasie.
gabrielmrq
Nowicjusz

Miejscowość: sl

24 Lip 2009, 09:16

jesli chcesz z gazem to silnik 1.6 8V tylko on bdb wspolpracuje z gazem,do 8tys.zl wyrwiesz Astre juz nawet jakas 10letnia,no i uwazaj na ruda bo ona lubi Astre szczegolnie tylne nadkola i czasami tylna klapa
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

24 Lip 2009, 12:37

A ja na twoim miejscu poszukał bym czegoś innego, z Astrą dał bym sobie spokój. "KUPIĆ ASTRĘ I BEZ RDZY.....NIE MOŻLIWE, DAWALI JĄ W PAKIECIE W WERSJI PODSTAWOWEJ "
:D

[ Dodano: Pią Lip 24, 2009 13:37 ]
A ja na twoim miejscu poszukał bym czegoś innego, z Astrą dał bym sobie spokój. "KUPIĆ ASTRĘ I BEZ RDZY.....NIE MOŻLIWE, DAWALI JĄ W PAKIECIE W WERSJI PODSTAWOWEJ "
:D
///może golf III, Honda Civc, AUDI 80 B4
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: zachodnio-pomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda