Naprawa szyby przedniej-odprysk

naprawa szyby przedniej-odprysk

28 Sty 2011, 19:01

prosze o opinie i przedstawienie rezultatów działań osób,które samodzielnie naprawiały odpryski na przedniej szybie po kamyczkach.chodzi o wygląd zewnetrzny jak i o zatrzymanie procesu pękania.czy warto stosować żywice?[link wygasł]
marcinziel2
Nowicjusz

Miejscowość: gostyń
Auto: Vw t5 caravelle
Silnik: Axc 1.9 tdi
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Naprawa szyby przedniej-odprysk

29 Sty 2011, 09:43

Widziałem, jak zakłady specjalizujące się w tego typu naprawach, robią w takim przypadku.Odpowiednio szerokim wiertłem rozwiercają popękane miejsce,delikatnie do warstwy następnej tafli szyby i dopiero wykonują te zabiegi, o których tutaj mowa w instrukcji.Dlatego jestem zaskoczony,że oni tutaj nic o tym nie piszą.Przecież pęknięcie może dalej się pogłębiać.Pęknięć musisz się pozbyć, likwidując pajączka wiertłem.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja
    Pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Było to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie można było zobaczyć samochody sportowe ...
    Więcej o 160 kilometrów dróg w systemie viaTOLL Więcej o 160 kilometrów dróg w systemie viaTOLL
    Przybywa nam dróg w ogólnopolskiej sieci dróg płatnych viaTOLL. Aktualnie viaTOLL powiększy się o kolejne 160 kilometrów. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów od 30 marca br. do mapy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005