NAPRAWDĘ TANIE PALIWO!!!

NAPRAWDĘ TANIE PALIWO!!!

17 Cze 2010, 09:54

Wczoraj dowiedziałem się, że w Łodzi przy Łagiewnickiej(jadąc od centrum - za fotoradarem, po prawej stronie) jest nowa stacja paliw nie znanej mi dotąd marki "ST1". Paliwo(95) było tam tańsze nawet od paliwa na "NESTE". Ok. godz. 16-17 kosztowało 4,59(95-ka).
Zatankowałem i jestem na razie zadowolony.
Dostępne paliwa: 95, 98, ON, LPG.

Aha:1. nie jestem pewny, czy to odpowiednie miejsce dla tego postu.
2. To nie jest reklama, tylko informacja dla innych użytkowników paliwa. Nie mam z tą marką nic wspólnego!!!
TDI.SUBARU
Początkujący

Zdjęcia: 1

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9 [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV lub crossover segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mitsubishi ASX 1,8 DiD - 116KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      Subaru Impreza STI