Nawigacja do Tiguana

Nawigacja do Tiguana

02 Lut 2013, 13:19

Mam zamiar dokupić do VW Tiguana nawigację wraz z bluetoothem i kamerą cofania. Samochód jest nowy, zależy mi na nawigacji w rozsądnej cenie, która pozwoli zamontować ww. urządzenia i będzie też współpracowała z zamontowanymi już urządzeniami. Dla pewności dzwoniłem do serwisu i wiem, że można u nich wszystko zamontować bez utraty gwarancji. Ważne jest tylko, aby urządzenia były dedykowane dla Tiguana. W internecie wyszperałem następujące propozycje:

produkcji vision&sound
http://autosystemy.istore.pl/pl/radio-dedykowane-vw-passat-b6-sharp-hd-dvd-gps-hit.html
i http://audiocarshop.pl/product_info.php?products_id=1070
produkcji nvox
http://www.xsonic.pl/radio-samochodowe- ... 12147.html
oraz oryginalne fabryczne, do których trzeba dodatkowo dokupić moduły
[link wygasł]

Którą radzicie wybrać, albo poszukać jeszcze innej? Zależy mi na porządnym, ale nie z kosmosu sprzęcie.
sepoy
Nowicjusz

Zdjęcia: 4
Auto: VW Tiguan
Silnik: 1,4V 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

Re: Nawigacja do Tiguana

04 Kwi 2013, 19:43

Warto byłoby określić budżet jaki posiadasz na ten cel,wtedy będziemy mogli podać konkretne modele. Warto szukać ogólnie w dobrych sklepach internetowych z nawigacjami,sprzętem car-audio. Powyższe linki nie działają,więc ciężko mi się do nich odnieść.
Avde
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1998
Auto: Ford

04 Kwi 2013, 20:51

przedział cenowy względem linów jest dosyć duży... nie lepiej poszukać czegoś tańszego np. zamiennik peiyinga i wstawić wzmacniacz i nagłośnienie ? za peiyinga zapłacisz około 1400 zł.
FabianRnR
Początkujący

Prawo jazdy od: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1995

14 Cze 2013, 19:11

myslalem o tym samym do mojej octavii, made in china kosztuje od 1000 pln,
to wyglada super ale nie wiem jak z trwaloscia i podobno sporo pradu ciagnie w autach przed 2007,
zakladal to ktos ?
"Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota" A. Einstein
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

09 Sty 2014, 20:00

Trochę się z kasą odkułem więc wracam do tematu nawigacji. Budżet jaki przeznaczam na nawigację z kamerą i montażem, to 4000zł.

Linki w pierwszym poście są nadal aktualne choć ceny pewnie będą nieco niższe niż rok wcześniej.
Link z allegro, który wygasł dotyczył nawigacji fabrycznej DNS-510. Dodatkowo należało by dokupić do niej moduł bluetooth i kamerę z modułem.

Wydaje mi się jednak, że najlepszym wyborem byłaby teraz Blaupunkt Philadelphia 835
http://sklep.basser.pl/pl/337-blaupunkt-philadelphia-835-do-vw-skoda-seat.html
Co myślicie o tej nawigacji?
sepoy
Nowicjusz

Zdjęcia: 4
Auto: VW Tiguan
Silnik: 1,4V 122KM
Typ: SUV
Rok produkcji: 2012

17 Paź 2017, 09:07

W Passacie mam dedykowane urządzenie z serii VS czyli Vision i Sound – video i dźwięk. Kupowałem na stronie euro-watt.pl. Pasuje jak ulał, bardzo szybko zaskakuje, nie zacina mi ani dźwięku ani obrazu podczas jazdy.
kruchy33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać? Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać?
    Wakacje to dla wielu osób okres podróży, inni na czas urlopu planują remont czy przeprowadzkę. Często przydatna w takich sytuacjach może okazać się przyczepa. Prowadzenie auta z przyczepą to jednak często niełatwe ...
    Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...

•  
    • Spotkanie 4x4 Buków
      EMS Brussels
      ALT
      Dziewczyny na starcie