Nawigacja do audi

Nawigacja do audi

06 Lis 2017, 15:51

Cześć. Potrzebowałbym dobrej prostej w obsłudze NAWI do swojego Audi, dokładnie mam A trójkę. Już mi nawet tak na jakości dźwięku nie zależy jak na samym ekranie – chciałbym wszystko dobrze widzieć nawet w gorszych warunkach jak słońce mocno świeci, żebym wyświetlacz i co tam się dzieje mógł sobie spokojnie dojrzeć. Gdzie kupowaliście do siebie?
karollinetty
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 01 1989
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Audi A4 B7
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna

Re: Nawigacja do audi

11 Lis 2017, 21:01

Masz teraz promocję na Mio (świetny jasny matowy ekran i całkiem dokładna mapa z dożywotnią aktualizacją). urządzenie jest zgodne z AutoMapą więc jeśli znudzi Ci się jazda z Mio to wystarczy wgrać AM. wolę to od katowania telefonu z którego jednak często rozmawiam. z kodem 100x100 zbijasz cenę do 279 zł, jak odpalisz to zarejestruj w ciągu 30 dni od zakupu i masz dożywotnią aktualizację mapy za free.
midas
Nowicjusz

Auto: Audi A4 B7

Re: Nawigacja do audi

17 Lis 2017, 13:22

karollinetty napisał(a):Potrzebowałbym dobrej prostej w obsłudze NAWI do swojego Audi, dokładnie mam A trójkę
Rozumiem, że potrzebujesz urządzenie multimedialne najlepiej na 2DIN do zamontowania w środkowej konsoli z możliwością nawigacji? Tak...?
Jaki masz budżet przeznaczony na zakup urządzenia?
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski
    37. miejsce w Dakarze 2012 na Mitsubishi Pajero, Puchar Polski i Mistrzostwo Polski w Mitsubishi L200 - ten sezon wydaje się niezwykle udany? Udany to mało powiedziane - jestem szczęśliwy, że wszystko nam się tak dobrze układało, ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•